Kamery studyjne Blackmagic do produkcji na żywo z ATEM Mini – webinar 23.11.2021 godzina 15:00 – 16:00

O wydarzeniu

Dołącz do 60-minutowego webinaru na żywo i dowiedz się, jak kamery Blackmagic Studio mogą zrewolucjonizować Twoje produkcje na żywo z ATEM Mini. Poznasz pełen zakres profesjonalnych narzędzi studyjnych, które są nie tylko przystępne cenowo, ale także niezwykle wygodne w obsłudze.

Wydarzenie odbędzie się online w dniu 23 listopada 2021 o godzinie 15:00 – 16:00. Webinarium odbędzie się w języku polskim.

Dostęp do udziału w webinarium możliwy po darmowej rejestracji.

Dowiesz się:

  • Jak poprawić swoją istniejącą konfigurację transmisji na żywo.
  • Jak za pomocą pojedynczego złącza przewodu Ethernetowego Cat 6A oraz konwertera Blackmagic Studio można podłączyć sygnały audio, wideo, lampę, talkback, sterowanie i nawet zasilanie!
  • Jak nagrywać na zewnętrzny nośnik USB w formacie Blackmagic RAW, tak aby jednocześnie transmitować obraz jakości HD przez ATEM Mini i przechwytywać pliki w formacie 4K RAW do późniejszej obróbki w DaVinci Resolve.
  • Jak za pomocą jednego złącza HDMI w modelu Blackmagic Studio 4K Plus możemy używać świateł tally dla operatora i nagrywanej osoby oraz sterować przełącznikiem ATEM.
  • W jaki sposób zaimplementowana została funkcja talkback w kamerze Blackmagic Studio 4K Pro dla operatorów przy większych produkcjach i jak możemy wykorzystać wejścia audio XLR (z zasilaniem phantom) do podłączenia profesjonalnych mikrofonów i innych sygnałów audio.
  • Jak, chcąc zwiększyć rozmiary produkcji, możesz podłączyć kamery Blackmagic do większych przełączników ATEM opartych na SDI za pomocą opcjonalnych paneli ATEM Camera Control i ATEM Advanced.
  • W jaki sposób podwójny czujnik ISO aparatu zapewnia wyjątkową wydajność przy słabym oświetleniu, co pomaga podczas fotografowania poza studiem przy ograniczonym oświetleniu, a nawet w naturalnym świetle.
  • Jak wybrać kamerę Blackmagic Studio najbardziej pasującą do Twoich potrzeb.
Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.