BEIKS Machulski Sp. J.

Profesjonalny sklep foto-wideo

Nasze oddziały

Centrala w Kraśniku:
23-204 Kraśnik ul. Słowackiego 18
Tel. 81 825-97-22
Tel. 81 826-15-82
Fax. 81 826-20-52
Czynne: pn. – pt. w godz. 9:00 – 17:00

Oddział w Warszawie:
00-716 Warszawa ul. Bartycka 115
Tel. 22 891-13-73
Tel. 22 891-17-47
Fax: 22 891-13-75
Czynne: pn. – pt. w godz. 9:00 – 17:00

Oddział we Wrocławiu:
53-030 Wrocław ul. Przyjaźni 66 lok.15
Tel. 606-672-300
Czynne: pn. – pt. w godz. 9:00 – 17:00

Konta bankowe

Bank Pekao S.A. III o/Kraśnik
89 1240 2483 1111 0000 3335 1731

BRE Bank (mBank)
17 1140 2004 0000 3402 4384 9131

Bank Millennium
44 1160 2202 0000 0000 8478 1698

Ogólne adresy e-mail

BEIKS Kraśnik
e-mail: beiks@beiks.pl

BEIKS Warszawa
e-mail: wawa@beiks.pl

BEIKS FOTO Warszawa
e-mail: foto@beiks.pl

BEIKS e-SKLEP
e-mail: sklep@beiks.pl

Właściciele firmy

Krzysztof Machulski
e-mail: krzysztof@beiks.pl
tel.: 603-741-442

Beata Machulska
e-mail: beata@beiks.pl
tel.: 605-171-615

Pozostałe kontakty

Specjalista ds. handlowych / International Sales
Katarzyna Wójtowicz (Kraśnik)
e-mail: kasia@beiks.pl
tel.: 514-601-045
GG: 3067355

Specjalista ds. handlowych
Paweł Szczuka (Kraśnik)
e-mail: pawel@beiks.pl
tel.: 514-601-047
GG 324976

Specjalista ds. handlowych
Lidia Urmanowicz (Warszawa)
e-mail: lidia@beiks.pl
tel.: 606-499-727

Dyrektor działu FOTO
Dariusz Kosior
e-mail: dariusz.kosior@beiks.pl
tel.: 514-601-046

Dyrektor oddziału
Piotr Tomasiczek (Wrocław)
e-mail: piotr@beiks.pl
tel.: 601-739-889

Dyrektor handlowy oddziału Warszawa
Dariusz Urmanowicz (Warszawa)
e-mail: darek@beiks.pl
tel.: 514-601-043

Specjalista ds. handlowych
Dariusz Moryc (Warszawa)
e-mail: moryc@beiks.pl
tel.: 514-513-615
tel.: 22 891-13-73

Specjalista ds. handlowych/ Wsparcie techniczne Edius/Komputery/Oprogramowanie
Robert Trętowicz (Kraśnik)
e-mail: robert@beiks.pl
tel.: 514-601-048

Specjalista ds. e-commerce / Obsługa sklepu internetowego / Strony internetowe
Sebastian Sekutowski
e-mail: sebastian@beiks.pl
Tel. 81 825-97-22

Automatyzacja emisji/ Streaming/ Realizacje na żywo/ przesył sygnałów Audio Video
Bartłomiej Tylus (Kraśnik)
e-mail: bartek@beiks.pl
tel.: 698-22-11-22

Specjalista ds. handlowych / Wsparcie dział Audio
Mariusz Ziarno
e-mail: mariusz@beiks.pl
tel.: 606-635-200

EDIUS / Streaming
Lukasz Samol
e-mail: lukasz@beiks.pl
Tel. 81 825-97-22

Projektowanie studia nagrań/Realizacja wydarzeń na żywo/Szkolenia z obsługi mikserów video
Michał Wróblewski
e-mail: michal@beiks.pl
tel: 606-406-906

Strona internetowa / Portale społecznościowe / Reklama i promocja / Obsługa sklepu internetowego
Krzysztof Chudy (Kraśnik)
e-mail: kc@beiks.pl
Tel. 81 825-97-22

International Sales
Włodzimierz Salecki (Kraśnik)
e-mail: wlodek@beiks.pl
tel.: 606-473-500

Księgowość
Katarzyna Pop (Kraśnik)
e-mail: ksiegowa@beiks.pl
tel.: 514-601-044

Serwis Audio-Wideo
Sławomir Opoka (Kraśnik)
e-mail: s.opoka@beiksserwis.pl
tel.: 602-414-152
www.beiksserwis.pl