ZHIYUN – nowy gimbal do smartfona z funkcjami sztucznej inteligencji (AI)

Zhiyun-AI

Zhiyun kontynuuje rozwój swojej popularnej serii gimbali serii Smooth do smartfonów.

Nowy Smooth 5S AI to wyjątkowo wydajny gimbal z funkcjami, które zwykle można znaleźć tylko w większych gimbalach do kamer, a także kilkoma inteligentnymi funkcjami AI.

Zhiyun Mobile Gimbal Smooth 5S AI

Zaprojektowany z myślą o dzisiejszych większych smartfonach, nowy gimbal ma trzy mocne silniki, które mogą obsługiwać ruch ortogonalny i poruszać się swobodnie z obciążeniem do 300 g.

Nowy moduł śledzenia AI można teraz przymocować do górnej części uchwytu mobilnego za pomocą intuicyjnego mocowania magnetycznego. Moduł pozwala po prostu oznaczyć cel na telefonie komórkowym, a gimbal będzie podążał za nim.

Gimbal Smooth 5S AI

Moduł obsługuje uruchamianie/zatrzymywanie nagrywania w aplikacji Zhiyun lub natywnej kamerze, a także niestandardowe śledzenie kadrowania. Za pomocą modułu możliwe jest również sterowanie kamerą za pomocą gestów. Dzięki sterowaniu gestami użytkownik może wydawać polecenia, takie jak rozpoczęcie nagrywania, rozpoczęcie śledzenia i niestandardowe kadrowanie.

Moduł AI pomaga również odzyskać śledzenie po zmianie kadru.
Intuicyjne magnetyczne mocowania mogą być również używane do mocowania dwóch lamp wypełniających. Mocne diody LED mają temperaturę barwową 5000K, współczynnik CRI 90+, a wraz z wbudowanym oświetleniem LED o natężeniu 680 luksów mogą zapewnić pełne 2040 luksów.
Gimbal jest łatwy w użyciu dzięki panelowi sterowania typu „wszystko w jednym” i dużemu pokrętłu zoomu/ostrości. Posiada kilka trybów kreatywnych, a po sparowaniu z aplikacją ZY oferuje ekskluzywny tryb SMART, który ma ogromną kolekcję inteligentnych szablonów wideo, zapewniając przyjazną dla użytkownika edycję i produkcję wideo jednym kliknięciem dla większej wygody.

Kluczowe specyfikacje

  • Moduł AI Tracker
  • Zaprojektowany dla nowoczesnych smartfonów
  • Ładowność 300 g
  • Wbudowana dioda LED o natężeniu 680 luksów
  • Możliwość dodania dodatkowych diod LED i filtrów kolorów
  • Łatwy w użyciu

Produkt dostępny w naszym sklepie: www.beiks.com.plDziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.