Firma BEIKS przy współpracy z Panasonic serdecznie zaprasza na webinar poświęcony zintegrowanym systemom kamer Panasonic PTZ.

Zapraszamy na webinar w dniu 13 kwietnia 2021

Kamery PTZ Panasonic oferują kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają nagrywanie w rozdzielczości UHD(4K), FULL-HS oraz SD w szerokim zakresie zastosowań – wszystko to za pośrednictwem sieci IP. Stacjonarne systemy zrobotyzowanych kamer mogą mieć zastosowanie w stacjonarnych produkcjach telewizyjnych do wspierania rozwoju e-learningu w szkolnictwie, w salach audytoryjnych, wykładach, posiedzeniach Rad Gmin, oraz do strumieniowania wszelakich wydarzeń na żywo, które w dobie aktualnej sytuacji epidemiologicznej mogą swoim zasięgiem dotrzeć do szerszej grupy osób zainteresowanych i potrzebujących sprawdzonych i pewnych rozwiązań do pracy.
Kamery PTZ Panasonic sprawdzą się doskonale w trudnych warunkach filmowania, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Dzięki szerokiemu portfolio kamer Panasonic PTZ, każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swoich zastosowań.

Wśród prezentowanych urządzeń będziemy mieli okazje zapoznać się miedzy innymi z najmniejszą kompaktową kamerą PTZ od Panasonic modelem AW-UE4,która zapewnia wyjście wideo o wysokiej jakości 4K 30p. Wyposażona w ultra szerokokątny obiektyw o polu widzenia 111° i umożliwiająca wyjście sygnału wideo za pomocą trzech interfejsów: HDMI, LAN i USB.

AW-UE4 jest idealna do zastosowań zarówno w dużych, jak i małych przestrzeniach.

Dla bardziej wymagających klientów zaprezentowane zostaną modele Panasonic AW-HE40, AW-UE100. Wszystkie zaprezentowane urządzenia mogą być obsługiwane za pomocą kontrolera AW-RP60GJ, który znajdziemy w ofercie Panasonic a który również zostanie przedstawiony i zaprezentowany podczas webinarium.

Webinar poprowadzi dr Michał Wróblewski, nasz kolega który na co dzień projektuje profesjonalne studia nagraniowe, wyposaża telewizję w sprzęt filmowy, oraz przeprowadza szkolenia z obsługi mikserów video oraz kamer PTZ.

Serdecznie zapraszamy do czynnego uczestniczenia w webinarium i oglądania Nas na naszym profilu na Facebook oraz Youtube 13 kwietnia o godzinie 13:00

Sprawdź nasz facebook

Sprawdź nasz YouTube

Zapoznaj się z dedykowanymi rozwiązaniami
Panasonic PTZ

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.