BEIKS – Nowosć w ofercie Ninja CAST

Połączenie Ninja V i AtomX CAST staje się teraz produktem o nazwie Ninja CAST.

Ninja CAST jest przeznaczony dla twórców wideo lub każdego, kto chce w prosty i szybki sposób, z dowolnego miejsca, tworzyć programy wielokamerowe o jakości broadcastowej. Dodaje profesjonalną jakość transmisji do waszych spotkań online, prezentacji, zdalnego nauczania/szkolenia, wirtualnych konferencji, demonstracji lub ciekawych filmów korporacyjnych.
Co najlepsze, Ninja CAST jest prosty i łatwy w użyciu – nie trzeba być profesjonalistą w dziedzinie wideo, by osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Funkcje transmisji dla każdego

Ninja CAST jest w pełni funkcjonalnym samodzielnym switcherem, monitorem typu multiview oraz rekorderem brodcastowej jakości, który do działania nie wymaga komputera. Dzięki wysokiej jakości 5-calowemu monitorowi HDR z ekranem dotykowym, 4 wejściom HDMI i fizycznym przyciskom, Ninja CAST jest najlepszym przenośnym rozwiązaniem do miksowania i streamingu na żywo.
Dodając Ninja CAST do swojego arsenału produkcyjnego, zyskujesz również wielokrotnie nagradzany Ninja V – najlepszy 5-calowy monitor-rejestrator HDR. Jako monitor na kamerze, Ninja V zapisuje do 5.9Kp60 ProRes RAW, zapewnia dokładny obraz w HDR i LOG>PQ/HLG, i wiele więcej funkcji.

Proste miksowanie i streaming

Elastyczne opcje sterowania urządzeniem Ninja CAST pozwalają na użycie ekranu dotykowego lub przycisków fizycznych do „przełączania” między źródłami, by wybrać wyjście dla WebCAST lub BroadCAST. Podświetlane przyciski dla każdego wejścia oraz kolorowe diody LED dla statusu Program i Podgląd dodatkowo upraszczają obsługę i pozwalają na łatwe przełączanie i streaming na żywo w słabo oświetlonych miejscach.

Podłącz dowolne źródło wideo w full HD

Podłącz bezlusterkowce lub lustrzanki, kamery wideo, komputery, konsole, a nawet wcześniej nagrane materiały poprzez HDMI. Nie musisz się martwić o synchronizację, ponieważ można mieszać i dopasowywać liczbę klatek na sekundę aż do 60p.
Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.