Synco – nowe produkty dostępne w BEIKS

synco

SYNCO – Sounds in sync everywhere!

Zgodnie z hasłem „Dźwięk zsynchronizowany wszędzie”, misją marki SYNCO jest dostarczenie produktów, które mają na celu synchronizację oryginalnego dźwięku i zaoferowanie użytkownikom idealnie odwzorowanego i wyrazistego brzmienia, które nazywamy SYNCO.

Produkty SYNCO, to nowoczesne rozwiązania kierowane do profesjonalistów i entuzjastów audio, realizujących projekty związane z branżą foto-wideo. W ofercie SYNCO, znajdziesz profesjonalne produkty związane z nagrywaniem i transmisją dźwięku: mikrofony krawatowe, mikrofony kierunkowe, mikrofony nakamerowe, systemy do bezprzewodowej transmisji dźwięku, miksery oraz różnego rodzaju akcesoria.

Jeśli jesteś profesjonalnym dźwiękowcem lub początkującym twórcą, prowadzącym wideobloga, prowadzisz eventy na scenie lub realizujesz transmisje live w mediach społecznościowych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Synco

Znajdziesz tam nowoczesne produkty spełniające najwyższe światowe standardy związane z przetwarzaniem i obróbką dźwięku. Zaskoczy Cię ich jakość, innowacyjność, wierne odwzorowanie rejestrowanego dźwięku oraz możliwości, którymi dysponują. Wszystko to, przy zachowaniu umiarkowanej, przystępnej ceny!

SYNCO M3

SYNCO M3 to nakamerowy mikrofon kardioidalny z odsłuchem, dzięki któremu zarejestrujesz najdrobniejszy szczegół.

Mimo niewielkich rozmiarów, poradzi sobie z tym znakomicie oddając najwyższej jakości dźwięk. Mikrofon SYNCO M3 wyposażony jest w dobrze zaprojektowaną 3-stopniową regulację wzmocnienia, ponadprzeciętny filtr górnoprzepustowy 100 Hz i poręczne akcesoria codziennego użytku, które zapewnią Ci wygodną i łatwą pracę, a jej efekty przerosną Twoje oczekiwania. Wyjątkowa kompatybilność sprawia, że świetnie sprawdzi się w trakcie realizacji filmów dokumentalnych, ślubnych, vlogów i wielu innych sytuacjach, w których niezbędna jest wysoka jakość nagrania oraz możliwość szybkiego podłączenia do wybranego sprzętu bez konieczności instalowania sterowników.

SYNCO M3 MIKROFON NAKAMEROWY – KARDIOIDALNY Z ODSŁUCHEM (MIC-M3)

SYNCO MA38 RAMIĘ MIKROFONOWE – ZINTEGROWANY KABEL XLR (MA38)

SYNCO D1

SYNCO D1 to profesjonalny mikrofon typu shotgun o charakterystyce hiperkardioidalnej, którego stosunek sygnału do szumu (SNR) wynosi 78 dB.

Posiada ulepszoną, metalową konstrukcję CNC z mosiądzu i pozłacane złącze XLR.
Wyposażony jest w wybieralny filtr górnoprzepustowy, który minimalizuje niepożądane szumy i dudnienia poniżej 180 Hz.
Nadaje się do większości profesjonalnych kamer wideo, mikserów i urządzeń nagrywających, które dostarczają zasilanie typu Phantom 48 V, a także tych, które nie są w nie wyposażone, takich jak lustrzanki cyfrowe i komputer.
SYNCO D1 Z pewnością zapewni dźwięk wysokiej jakości nagrywany zarówno w studiu, jak i w innych przestrzeniach.

SYNCO D1 MIKROFON SHOTGUN – HIPERKARDIOIDALNY KIERUNKOWY (MIC-D1)

SYNCO D30 MIKROFON SHOTGUN – SUPERKARDIOIDALNY KIERUNKOWY (MIC-D30)

SYNCO S6M

SYNCO S6M to mały, dookólny mikrofon krawatowy z odsłuchem.

Jego podstawową wyróżniającą cechą, jest możliwość bezpośredniego podłączenia słuchawek i prowadzenie monitorowania sygnału audio w czasie rzeczywistym (System RAMS).
Jego niewielkie rozmiary, niezawodność, wszechstronność zastosowań i możliwości ładowania przez USB, powoduje, że jest on jednym z najlepszych mikrofonów krawatowych dostępnych na rynku.
Przeznaczony jest do smartfonów, aparatów cyfrowych, kamer, komputerów, tabletów, mikserów i innych urządzeń nagrywających.
Idealnie sprawdzi się do przeprowadzania wywiadów, konferencji, transmisji na żywo, zdalnego nauczania, podcastów, specjalnego zbierania dźwięków i w trakcie realizacji wielu innych zadań, w których chcemy uzyskać wysokiej jakości zapis dźwięku.

SYNCO S6M MIKROFON KRAWATOWY Z ODSŁUCHEM (LAV-S6M)

SYNCO S6D MIKROFON KRAWATOWY PODWÓJNY (LAV-S6D)

SYNCO G1 A2

SYNCO G1 A2 to uniwersalny, bezprzewodowy system mikrofonowy pracujący w paśmie 2,4 GHz, który wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami, wszechstronnością i prostotą użycia.

Nadajnik może działać zarówno jako samodzielny mikrofon typu „clip-on” lub zostać przymocowany do paska i współpracować z dodatkowym mikrofonem krawatowym.
Podstawą transmisji sygnału audio w SYNCO G1 jest unikalny algorytm kodowania transmisji – SyncoderTM, który pozwala na precyzyjny odbiór sygnału między nadajnikiem a odbiornikiem.
SYNCO G1 wyposażony jest w opcjonalny filtr górnoprzepustowy oraz kontrolę wzmocnienia sygnału, które umożliwiają poprawę jakości nagrywanego dźwięku.
SYNCO G1 A2 to zestaw składający się z 2 nadajników z wbudowanym mikrofonem i 1 odbiornika, umożliwiających bezprzewodową wymianę sygnałów między urządzeniami oddalonymi maksymalnie o 50 metrów od siebie a litowe akumulatory gwarantują 5-godzinną pracę zestawu.
SYNCO G1 A2, to świetny wybór do nagrywania 2-osobowych wywiadów, prezentacji i występów podczas których nieskrępowani kablami mówcy, mogą prowadzić swobodną rozmowę.

SYNCO G1 A2 BEZPRZEWODOWY SYSTEM MIKROFONOWY 2,4 GHZ – 2 ODBIORNIKI (WAIR-G1-A2)

SYNCO G1 A1 BEZPRZEWODOWY SYSTEM MIKROFONOWY 2,4 GHZ (WAIR-G1-A1)

audio
Więcej na: https://www.beiks.com.pl/brand/256-synco
Zapraszamy również na:
Facebook:
https://www.facebook.com/beiksbeiks
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC68YJnl-GodKY6cUYSCUPzw

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.