Zhiyun Crane M3 – nowy, wszechstronny gimbal w kompaktowej obudowie!

Dzięki nowemu, innowacyjnemu wzornictwu i funkcjom, Zhiyun wraz ze swoim nowym modelem Crane M3 po raz kolejny pokazuje, dlaczego jest jednym z wiodących producentów gimbali na świecie.

Niezależnie od tego, czy fotografujesz smartfonem, kamerą sportową czy kompaktowym bezlusterkowcem – nowy Crane M3 to gimbal dla Ciebie. Funkcje takie jak ulepszony uchwyt, nowa płyta szybkiego montażu, większy ekran i możliwość podłączenia mikrofonu do gimbala to tylko kilka ze świetnych funkcji, które znajdziemy w nowym gimbalu od Zhiyun.
Z tyłu znajdziemy nowy ekran dotykowy OLED o przekątnej 1,22″ z nowym, łatwym w nawigacji i intuicyjnym designem. Poprzez ekran możesz kontrolować wszystkie ważne funkcje gimbala, takie jak tryb pracy, moc silnika itp.
Za pomocą gimbala możesz również zmieniać ustawienia kamery, podłączając ją za pomocą przewodu lub poprzez Bluetooth. Poniżej ekranu znajduje się joystick, który może pomóc w poruszaniu się po menu lub płynnie sterować jedną z trzech osi gimbala.
Na górze gimbala znajdziemy trzy potężne silniki, które poradzą sobie nawet z 90% wszystkich aparatów bezlusterkowych dostępnych na rynku.
Aparat może być łatwo przymocowany do gimbala za pomocą nowo zaprojektowanej płytki szybkiego uwalniania, która pozwala na zmianę baterii w aparacie bez konieczności ponownego wyważania. Kolejną ekscytującą cechą jest nowa wbudowana dioda LED o mocy 800 lumenów w górnej części gimbala, poziom temperatury barwowej może być ustawiony w zakresie 3000-5400K. Dioda LED ma również możliwość podłączenia magnetycznych filtrów światła, które są dostępne w czterech różnych kolorach.
Wraz z nowym Crane M3 dostarczana jest podstawa TransMount Expansion Base. Moduł (opcjonalny, zawarty w pakiecie Crane M3 pro), który pozwala na bezpośrednie podłączenie profesjonalnych mikrofonów do gimbala, zamiast dodawania dodatkowej wagi do kamery.
Czas pracy na baterii wynosi 8 godzin, a czas ładowania tylko 2 godziny. Gimbal może być z łatwością zasilany poprzez powerbank i obsługuje szybkie ładowanie PD 25 W.
Gimbal może być dostosowany do trybu half-storage (uśpienie)/full-storage (przechowywanie). Nie jest wymagana regulacja ramienia osi podczas przełączania w tryb half-storage z zamontowaną kamerą, a także nie ma potrzeby ponownego wyważania podczas dodawania osprzętu.

Crane M3 będzie dostępny w trzech zestawach:

  • ZHIYUN CRANE M3 (w zestawie statyw, filtry, futerał)
  • ZHIYUN CRANE M3 COMBO (zawiera statyw, filtry, uchwyt do telefonu, plecak)
  • ZHIYUN CRANE M3 PRO (w tym statyw, filtry, uchwyt telefonu, plecak, podstawa do rozbudowy, mikrofon, kable mikrofonowe)


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.