Jesienne pokazy Blackmagic Design

Blackmagic

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami w zakresie filmu, transmisji i AV na żywo podczas naszych jesiennych pokazów. Każdego dnia podczas drzwi otwartych w godzinach od 9:30 do 18:00 będziemy prezentować najnowsze miksery ATEM do produkcji na żywo, cyfrowe kamery filmowe Blackmagic Design i DaVinci Resolve 18.6.

Poszczególne warsztaty są prowadzone przez zespół Blackmagic Design, który odpowie na wszelkie pytania i udzieli porad technicznych, a wszystko to w swobodnej atmosferze i warunkach, które pozwalają na rozmowy z innymi profesjonalistami z branży o nowych technologiach i najnowszych przepływach pracy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już teraz!

Harmonogram warsztatów

Każdy warsztat trwa 45‑60 minut.

10:00 – Cyfrowy film nowej generacji

Dowiedz się, jak nowa kamera Blackmagic Cinema Camera 6K obsługuje wielkoformatowe kinematografie, a także jak tworzyć niesamowite obrazy za pomocą naszej gamy cyfrowych kamer filmowych. Ponadto odkryj, w jaki sposób nowa aplikacja Blackmagic Camera przenosi hollywoodzką technologię filmowania na iPhone’a!

12:00 – Praca z ATEM Television Studio

Podczas tej sesji omówimy kluczowe elementy potrzebne do stworzenia systemu produkcji na żywo z ATEM Television Studio. Od wyboru kamery, systemu sterowania i przełączania, po transmisję i nagrywanie, dowiesz się wszystkiego, co potrzebne do realizacji transmisji telewizyjnych, wydarzeń na żywo i strumieniowania przez internet o najwyższej jakości.

14:00 – Kamery do produkcji na żywo

Podczas tego warsztatu zademonstrujemy podobieństwa i różnice w gamie kamer Blackmagic do produkcji na żywo. Mając do wyboru przepływy pracy SDI, światłowodu SMPTE i Ethernet 10G odkryjesz, które kamery pasują do Twojej produkcji i jak możesz łączyć różne kamery w tej samej produkcji.

16:00 – Współpraca w DaVinci Resolve

DaVinci Resolve to jedyne kompletne rozwiązanie na świecie, które umożliwia wszystkim współpracę nad tym samym projektem jednocześnie. Pokażemy, jak montażyści, koloryści, artyści VFX i inżynierowie dźwięku mogą jednocześnie współpracować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą DaVinci Resolve i Blackmagic Cloud.

Daty i lokalizacje

WARSZAWA
Czwartek, 12 października
ATM Studio (scena C)
Wał Miedzeszyński 384
03-994 Warszawa, Polska

MONACHIUM
Czwartek, 19 października
Bavaria Filmstadt (scena 14)
Bavariafilmpl.
82031 Grünwald, Niemcy

MEDIOLAN
Czwartek, 26 października
Officine del Volo
Via Mecenate, 76/5
20138 Milano MI, WłochDziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.