Nowym Hollyland Lark Max. Studio audio na wyciągnięcie ręki!

Najnowszy Hollyland Lark Max to bezprzewodowy system mikrofonowy typu „wszystko w jednym”, który zapewnia studyjną jakość dźwięku na odległość do 250 metrów dzięki pierwszemu w branży mikrofonowi MaxTimbre Mic i zaawansowanej technologii Environmental Noice Cancellation (ENC).
Hollyland Lark Max wyznacza nowy standard jakości dźwięku, zapewniając niezrównane bogactwo i klarowność odsłuchu. Nadajnik ma wbudowaną pamięć 8 GB i obsługuje do 14 godzin nagrywania zapasowego, co czyni go idealnym do wywiadów, vlogów, podcastów, edukacji online i wszystkich innych nagrań audio, które wymagają wysokiej jakości rozwiązania audio.
Dzięki wielokierunkowemu mikrofonowi o wysokiej czułości 48kHz/24-bit, Hollyland Lark Max zapewnia niezrównany, krystalicznie czysty dźwięk, który jest porównywalny z najlepszym dźwiękiem studyjnym bez irytujących zakłóceń.
Częstotliwość próbkowania 48 kHz, 24-bitowa głębia bitowa, stosunek sygnału do szumu (SNR) 70 dB i maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 128 dB pozwalają uchwycić każdy szczegół i niuans z oszałamiającą wyrazistością. Może bez wysiłku wytrzymać poziom SPL 120 dB, a nawet uchwycić nagłe szczyty do 128 dB, gdy wzmocnienie wejściowe nadajnika jest ustawione na minimum, znacznie redukując zniekształcony lub obcięty dźwięk i dostosowując się do bardziej złożonych środowisk nagrywania.
Zaawansowana technologia ENC wykrywa i minimalizuje hałas otoczenia, zapewniając krystalicznie czystą jakość dźwięku bez zniekształceń, nawet w głośnym otoczeniu. Jest przyjazna dla użytkownika, umożliwiając łatwe włączanie i wyłączanie trybu ENC z poziomu nadajnika lub odbiornika. Dzięki technologii cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) jakość sygnału audio jest znacznie lepsza, a zniekształcenia i niepożądane szumy są zminimalizowane.
Interfejs wyjściowy 3,5 mm sprawia, że Hollyland Lark Max jest kompatybilny z wieloma typami kamer, takimi jak lustrzanki cyfrowe, aparaty bezlusterkowe, kamery, kamerki sportowe i inne. Wystarczy podłączyć odbiornik do kamery za pomocą kabla 3,5 mm TRS do 3,5 mm TRS. Obsługuje również standardy USB Audio Class (UAC) i działa jako karta dźwiękowa przesyłająca wysokiej jakości źródła dźwięku do komputera za pomocą pojedynczego kabla USB.

Kluczowe specyfikacje

  • Profesjonalne specyfikacje bezprzewodowego dźwięku
  • Stabilny zasięg LOS 250 m
  • Niezwykle kompaktowa, przenośna i lekka konstrukcja
  • Technologia adaptacyjnego przeskakiwania częstotliwości
  • Magnetyczne mocowanie nadajników
  • Pierwsza w branży technologia MaxTimbre Mic
  • Etui ładujące do przechowywania i ładowania zapewnia do 22 godzin pracy na baterii


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.