BRIDGE CAST – nowy mikser firmy Roland

Profesjonalna jakość dźwięku dla profesjonalnych graczy z Roland BRIDGE CAST

Bridge CAST
Przenieś jakość dźwięku w grach online na wyższy poziom dzięki nowemu mikserowi pn. BRIDGE CAST, kompleksowemu narzędziu zapewniającemu najwyższej jakości dźwięk na żywo. Ten konfigurowalny hub stacjonarny wyposażony jest w tajną broń dyskwalifikującą konkurencję, w tym podwójne miksy dźwiękowe, efekty transformatora wokalnego, odtwarzanie muzyki, efekty dźwiękowe oraz obsługę mikrofonu i słuchawek klasy broadcastowej. W ogniu walki, BRIDGE CAST gwarantuje, że dźwięk jest zawsze tak niesamowity jak twoja rozgrywka.
Wkrocz na wyższy poziom swojego systemu gamingowego z mikserem BRIDGE CAST, prostym rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”, które zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i zabójcze efekty. W tym filmiku dowiesz się o tajnej broni umieszczonej w mikserze BRIDGE CAST, która pomoże ci w odsłuchu dźwięku z gry i wysyłaniu czystego audio gdy ty sam będziesz w gorączce bitewnej.

Wyższy poziom obecności w grach dzięki legendarnej technologii firmy Roland

Roland BRIDGE CAST
BRIDGE CAST daje Ci to, czego potrzebujesz, aby zapewnić wyjątkowe brzmienie na każdej sesji, w połączeniu z zabójczymi narzędziami dźwiękowymi, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu. Od ponad 50 lat Roland jest wiodącym innowatorem w dziedzinie muzyki elektronicznej i sprzętu audio-wideo. Wraz z BRIDGE CAST na twoim biurku, będziesz napędzać swoje brzmienie marką, której zaufały pokolenia najlepszych twórców na całym świecie

Szybka i łatwa konfiguracja przed grą

  • Połącz BRIDGE CAST do Twojego komputera przez USB-C.
  • Podłącz profesjonalny mikrofon do wejścia XLR.
  • Podłącz swoje słuchawki.
  • Ustaw funkcje dźwięku i panelu za pomocą dołączonej aplikacji.
  • Skonfiguruj własne i strumieniowe miksy za pomocą ręcznych kontrolek.

Wzmocnij swój dźwięk

Roland BRIDGE

BRIDGE CAST umożliwia prowadzenie rozmów i interakcję za pomocą profesjonalnego mikrofonu dynamicznego lub pojemnościowego, który jest podstawą każdej profesjonalnej konfiguracji audio. Wysokiej jakości przedwzmacniacz mikrofonowy XLR zapewnia czysty, dynamiczny dźwięk w jednym urządzeniu, bez potrzeby stosowania problematycznego, zewnętrznego sprzętu. Otrzymujesz również doskonały monitoring dźwięku, wraz z potężnym wzmacniaczem słuchawkowym i wyjściem o wysokiej czułości dla słuchawek profesjonalnej jakości. Wszechstronne złącze słuchawkowe obsługuje również mikrofon zestawu słuchawkowego, zapewniając szybkie połączenie za pomocą jednego kabla.

Miks osobisty + Miks streamowy

Roland BRIDGE CAST
Dzięki podwójnemu mikserowi audio zastosowanemu w mikserze BRIDGE CAST możesz niezależnie ustawiać poziom mikrofonów, czatów zespołowych, dźwięków rozgrywki i muzyki w tle dla Ciebie i Twoich widzów. Zapewnij sobie przewagę dzięki osobistemu miksowi, który nadaje priorytet temu, co chcesz słyszeć podczas grania. Następnie stwórz osobny miks streamowy, który jest idealnie zbalansowany dla maksymalnego zaangażowania online.

Bezpośrednie sterowanie dźwiękiem

Wraz z wyjściem słuchawkowym, BRIDGE CAST posiada wyjście liniowe dla zewnętrznych głośników gamingowych. Pokrętła poziomu każdego wyjścia pozwalają na łatwą kontrolę poziomu głośności i płynne przechodzenie między słuchawkami a głośnikami w trakcie gry. Istnieje również dedykowany kontroler poziomu strumieniowania, który umożliwia dostosowywanie dźwięku na potrzeby twojej widowni online.

Zmieniacz głosu

Zmień swój głos i wciel się w swoją postać dzięki zabawnej obróbce pochodzącej od słynnych produktów Rolanda – transformatorów głosowych VT. Dostosuj wysokość dźwięku oraz formant, aby zmienić swój wiek lub płeć. Lub pójdź krok dalej i przybierz postać bestii lub kosmity.

BRIDGE CAST zawiera również korektor dźwięku (EQ), kompresję i inne profesjonalne, wokalne funkcje obróbki głosu, aby przenieść Twoje streamy na wyższy poziom. Filtr dolnozaporowy zmiękcza niepożądane spółgłoski „P” i „T”, podczas gdy de-esser oczyszcza ostre tony z głoską „S”. Tłumik hałasu tłumi zakłócenia w tle, a pogłos przenosi twój głos w inny wymiar. A dzięki muskularnemu procesorowi sygnałowemu DSP obsługującego dźwięk, cała moc komputera jest przeznaczona na grę i strumieniowanie.

Oszukiwanie dźwiękiem

Powal konkurencję podbijając znaczące dźwięki w grze za pomocą presetów Game EQ. Wskaż częstotliwości dźwięku i zwiększ ich poziom, aby ułatwić słyszenie kluczowych elementów, takich jak kroki wroga w grach typu FPS (strzelanka pierwszoosobowa). Gdy już znajdziesz idealne ustawienia dla gier o różnych tytułach, zapisz je we wbudowanych profilach i przywołaj je szybkimi naciśnięciami przycisku podczas gry.

Zareklamuj się

Budowanie swojej własnej marki jest istotną częścią tworzenia wizerunku w Internecie. Pokrywa przednia miksera BRIDGE CAST jest zdejmowana, co pozwala na użycie twojego unikalnego, łatwego do pobrania szablonu („skórki”) w celu spersonalizowania panelu za pomocą symbolu drużyny lub tagu gracza. Możliwe jest również dostosowanie kolorów diod LED na czterech pokrętłach sterujących w celu uzyskania dodatkowego efektu.

Dowodzenie i kontrola

Ergonomiczny panel miksera BRIDGE CAST pozwala łatwo kontrolować twój miks, pozostając skupionym na grze. Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki, w tym pokrętła poziomu i przypisywalne przyciski do wyciszania dźwięków i dostępu do różnych funkcji. Solidna konstrukcja nie będzie się przemieszczać na biurku, a dyskretne połączenia na tylnym panelu pozwolą utrzymać porządek.

Dostosuj swój zestaw za pomocą aplikacji BRIDGE CAST

Dołączona aplikacja BRIDGE CAST współpracuje z urządzeniem hardware’owym, dając pełny dostęp do szeregu różnych funkcji. Wybierz parametry mikrofonu i dźwięku, skonfiguruj presety korektora Game EQ i wiele więcej. Możliwe jest również ponowne przypisanie kontrolek na urządzeniu zależnie od twoich potrzeb i zapisanie/przywołanie niestandardowych konfiguracji miksera BRIDGE CAST dla różnych gier i różnych odbiorców transmisji.

Wyselekcjonowana muzyka + kultowe dźwięki Rolanda

Dodawanie muzyki w tle i barwy dźwięku do strumieniowania nigdy nie było prostsze. Aplikacja BRIDGE CAST łączy się bezpośrednio z Roland Cloud*, dając łatwy dostęp do tysięcy utworów, efektów dźwiękowych i fraz muzycznych z instrumentów firmy Roland, wolnych od opłat. Komponuj własne niestandardowe playlisty, aby stworzyć nastrój dla różnych streamów i przypisać efekty dźwiękowe do czterech przycisków sprzętowych w celu natychmiastowego odtworzenia.

*Premiera w II kwartale 2023 r.

Sprawdź produkty w naszym sklepie:

Roland BRIDGE CAST Dual-Bus Gaming Mixer

Potrzebujesz pomocy?
Nasi specjaliści służą pomocą!Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.