Vidiu X – Przedstawiamy ultrasmukły enkoder HD firmy Teradek

Uzyskaj profesjonalny streaming wideo bez konieczności posiadania studia produkcyjnego dzięki Vidiu X

Nadawaj na żywo w dowolnym miejscu – w rozdzielczości 1080p i w ciągu kilku sekund. Dzięki łączności wideo HDMI, Vidiu X bezproblemowo integruje się z kamerami i mikserami wideo, aby zapewnić widzom wyraźny obraz na żywo, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
vidiu x

Dotrzyj do swojej publiczności za pomocą jednego przycisku

Niezależnie od tego, czy jesteś kamerzystą transmitującym na żywo wydarzenia takie jak śluby, czy twórcą treści na wielu platformach, umożliwia jednoczesne przesyłanie materiałów na żywo do serwisów Facebook, YouTube, Twitch i innych.

stream vidiu x

Idealny partner do streamingu

Odblokuj profesjonalną jakość produkcji i nadawaj w HD z dowolnego źródła wideo HDMI. Enkoder można podłączyć do profesjonalnych kamer, mikserów wideo i odtwarzaczy multimedialnych.

stream vidiu x

Przenośne źródło zasilania

Streaming w podróży lub z domu? Kompaktowy rozmiar sprawia, że można go łatwo zamontować na kamerze i zabrać ze sobą, lub postawić na biurku. Jest również zasilany przez USB-C, co sprawia, że łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej można utrzymać transmisję online przez cały dzień.

Niezawodność

Enkoder daje Ci 3 sposoby na utrzymanie płynnego przepływu strumieni. Ethernet dla niezawodności, łączność komórkowa z modemem LTE USB dla przenośności oraz WiFi 6 dla najlepszej łączności bezprzewodowej w danej lokalizacji. Co najlepsze, Vidiu X może łączyć* pasmo ze wszystkich tych interfejsów, w tym z mobilnych hotspotów, dzięki czemu można niezawodnie przesyłać strumień z dowolnego miejsca.

sharelink vidiu x

Strumieniuj inteligentniej z Sharelink

Nigdy więcej nie martw się o niespójne połączenie internetowe. Za niewielką miesięczną subskrypcję możesz połączyć przepustowość z WiFi, Ethernet i źródeł komórkowych poprzez łączenie sieci za pomocą Sharelink, platformy chmurowej firmy Teradek.
vidiu x stream

Bezproblemowa konfiguracja za pomocą aplikacji

Pełna kontrola jest Twoja dzięki aplikacji Vidiu App dla systemów iOS i Android. Konfiguruj miejsca docelowe, ustawienia strumienia i połączenia sieciowe – wszystko z poziomu smartfona. Możesz nawet monitorować transmisję na żywo bezpośrednio z aplikacji, aby upewnić się, że wszystko wygląda dobrze.
vidiu x app

Najczęściej zadawane pytania

Możesz strumieniować do Facebooka, YouTube, Vimeo, Wowza natywnie zintegrowanych w aplikacji Vidiu. Jeśli utworzysz płatne konto Sharelink, Twitch, Facebook, YouTube, Legacy Live Stream, IBM Video Stream i Wowza mogą być połączone poprzez natywną integrację. Z niestandardowym RTMP(s) i RTSP połączenia skonfigurowane albo w Vidiu App lub z opcjonalnym płatnym kontem Sharelink, można skonfigurować niestandardowy strumień do praktycznie każdej platformy, od Twitch do Kaltura i więcej!

Może być kontrolowany przez aplikację Vidiu App (iOS i Android), która pozwala kontrolować wszystkie ustawienia i konfigurować miejsca docelowe bezpośrednio z aplikacji. Dodatkowo, Vidiu X może być dodany jako źródło wideo w Airmix, aplikacji Teradek do przełączania i strumieniowania na żywo dla iPada.

Może strumieniować do 1080p60, co daje mu szeroki zakres zastosowań: od strumieniowania usług religijnych do wydarzeń sportowych o dużym natężeniu ruchu.

Może łączyć się z Internetem poprzez WiFi, Ethernet, modem komórkowy USB i/lub współdzielić połączenie internetowe telefonu komórkowego. A dzięki usłudze chmurowej Sharelink firmy Teradek, możesz połączyć przepustowość wszystkich tych połączeń (tj. łączenie), aby uzyskać wyższą jakość i bardziej stabilny strumień na żywo.

Jest bardziej przystępnym cenowo, podstawowym enkoderem, który daje te same opcje łączności z Internetem, strumieniowanie do wielu miejsc i możliwości łączenia sieci, co Vidiu Go. Vidiu Go jest bardziej odpowiedni dla bardziej wymagających streamerów szukających łączności SDI, kodowania H.265, jak również bardziej zdalnych funkcji, takich jak wbudowana bateria i dwa modemy USB.

Tak! Korzystając z Sharelink, usługi w chmurze firmy Teradek, możesz poszerzyć grono swoich odbiorców poprzez jednoczesne strumieniowanie do wielu różnych platform.

Jest kompatybilny z każdym źródłem wideo (aparat lub odtwarzacz wideo), które posiada wyjście HDMI i może wysyłać sygnały o rozdzielczości 1080p lub niższej i 60p klatek na sekundę lub niższej.

Teradek Vidiu X

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.