Tamron przedstawia swój pierwszy obiektyw z mocowaniem Nikon Z!

tamron

Tamron z mocowaniem Nikon Z

Tamron wzmacnia swoją pozycję na rynku i wprowadza na rynek pierwszy obiektyw z mocowaniem pod system Nikon Z. Będzie to najmniejszy i najlżejszy na świecie teleobiektyw w swojej klasie – Tamron 70-300 mm F/4.5-6.3 Di III RXD.

70-300 mm to wszechstronny obiektyw, który sprawdzi się w różnych sytuacjach i zastosowaniach: jak sport, przyroda czy portrety. Teleobiektywy często są duże i nieporęczne. Nowy model Tamron waży tylko 580 g i mierzy zaledwie 150,3 mm lecz nadal zapewnia niesamowitą jakość obrazu i został zaprojektowany tak, aby pasował do rozmiarów aparatów Nikon z mocowaniem Z.

Konstrukcja obiektywu składa się z 15 elementów w 10 grupach. Element obiektywu LD (ang. Low Dispersion) redukuje aberrację chromatyczną. Przy 300 mm, powszechnie stosowanej ogniskowej teleobiektywu, konstrukcja zapewnia doskonałą rozdzielczość od krawędzi do krawędzi. Nowy zoom tworzy niezwykle ostre i wyraźne obrazy w całym zakresie zoomu dzięki powłoce BBAR Tamron, która jest znana na całym świecie z doskonałej wydajności antyrefleksyjnej.

Obiektyw posiada konstrukcję odporną na wilgoć, co umożliwia fotografowanie w plenerze nawet w trudnych warunkach pogodowych. Autofokus jest prowadzony przez wyjątkowo cichy i szybki silnik krokowy RXD i pozwala użytkownikom utrzymać ostrość nawet na ciągle poruszających się obiektach.

Dzięki wyjątkowo cichemu AF obiektyw sprawdza się doskonale w sytuacjach wymagających niskiego poziomu hałasu, takich jak kręcenie filmów.

Nowy obiektyw 70-300 mm F/4.5-6.3 Di III RXD może być łatwo używany z dedykowanym oprogramowaniem Tamron Lens Utility do szybkich i łatwych aktualizacji firmware.

Specyfikacja:

  • Najmniejszy na świecie i najlżejszy teleobiektyw w swojej klasie
  • Konstrukcja odporna na wilgoć
  • Doskonała rozdzielczość od krawędzi do krawędzi
  • Powłoka Tamron BBAR
  • Może być używany z Tamron Lens Utility
  • Doskonała wydajność antyrefleksyjna

Sprawdź produkty w naszym sklepie:

Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Nikon Z

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.