Sony PTZ Tour – Toruń 01.07.2021

Dzień 01.07.2021 to ostatni dzień naszego eventu o tematyce zrobotyzowanych kamer PTZ Sony. Nasz event skierowany był do osób technicznych realizujących transmisje oraz osób odpowiedzialnych za zakupy w firmach, instytucjach oraz organizacjach w następujących branżach:

  • Edukacja zdalna i hybrydowa
  • Miejsca kultu – Sanktuaria, kościoły, meczety, synagogi, zbory protestanckie
  • Samorządy lokalne i administracja
  • Instytucje kultury
  • Realizacja eventów

Na naszych spotkaniach dowiesz się, dlaczego zrobotyzowane kamery PTZ to przyszłość transmisji video dostępna już dziś.Niezależnie od tego, czy chcesz transmitować live czy nagrywać przedstawienie, wydarzenie o charakterze religijnym, sesję rady miejskiej, wykład czy ćwiczenia pokażemy Ci, że Sony ma dla Ciebie właściwą kamerę oraz oprogramowanie. Dzięki nim szybko ustawisz zestaw, zestawisz połączenie i będziesz mógł rozpocząć transmisję.
Dzięki opcjonalnym akcesoriom możesz też w pełnie zautomatyzować działania jednej lub wielu kamer: przełączać obraz zgodnie z tym, kto zabiera głos, podążać za wykonawcą na koncercie, aktorem na spektaklu lub profesorem w trakcie wykładu.

O wszystkim opowiedzą praktycy z BEIKS – zrealizowali wiele projektów PTZ i podzielą się swoimi doświadczeniami, abyś dokonał właściwego wyboru. 100% praktyki, 0% marketingowej ściemy!

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.