Panasonic LUMIX GH6 i ATOMOS NINJA V+ obsługują nagrywanie Apple ProRes RAW DCI 4Kp120 przez HDMI

Atomos NINJA V i NINJA V+ idealnie pasują do nowych aparatów Panasonic. Nowy LUMIX GH6 w połączeniu z NINJA V to elastyczne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które daje pewność w podejmowaniu technicznych i kreatywnych decyzji. Z NINJA V+, Panasonic LUMIX GH6 staje się potężnym narzędziem, które przełamuje znane granice oferując 4K DCI ProRes RAW przy 120 fps!

Najważniejsze informacje:

  • Ninja V+ i układ IC3 prezentujący swoją moc. Gotowy na przyszłość. NINJA V+ obsługuje ProRes RAW DCI 4K 120 klatek na sekundę przez HDMI i będzie dostępna w nadchodzącej aktualizacji aparatu Panasonic LUMIX GH6.
  • Nowy zapowiedziany aparat obsługujący ProRes RAW. ProRes RAW staje się coraz bardziej popularnym narzędziem w tworzeniu filmów. Łatwy dostęp do pracy z ProRes RAW przesuwa granice możliwości twórców.
  • Wyzwalaj nieograniczone nagrywanie bezpośrednio z ekranu NINJA V / V+
  • Przystępne cenowo nośniki pamięci kompatybilne z NINJA V / V+ sprawiają, że nagrywanie staje się bardziej przystępne.
  • Kontroluj obraz, korzystając z 5-calowego ekranu HDR NINJA V / V+ ze wszystkimi funkcjami monitorowania, takimi jak waveform, focus peaking, false color, framing guides i wiele innych.

AtomRemote App daje użytkownikom NINJA V i V+ możliwość zdalnego sterowania aparatem NINJA V/V+, ustawiania LUT, aktywowania wszystkich narzędzi ekranowych oraz obsługi funkcji nagrywania i odtwarzania:

Sprawdź produkty w naszym sklepie:

Panasonic Lumix DC-GH6 body

Atomos Ninja V+

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.