O Firmie

Nasza firma – obecnie pod nazwą BEIKS Machulski Sp.j. – istnieje nieprzerwanie od 1997 roku. Jesteśmy znanym w całej Polsce pośrednikiem w sprzedaży szerokiej gamy sprzętu do produkcji video. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy sprzęt czy akcesoria niezbędne do nagrania, obróbki  i emisji materiału filmowego na potrzeby profesjonalistów, od wideofilmowców począwszy, a na dużych stacjach telewizyjnych skończywszy. Teraz mamy trzy oddziały: siedzibę główną w Kraśniku, przy ul. Słowackiego 18, oddział w Warszawie, przy ul.  Bartyckiej 115, oraz oddział we Wrocławiu, przy ul. Przyjaźni 66 lok. 15.

  Firma BEIKS jest oficjalnym przedstawicielem największych producentów sprzętu video na świecie. Od 1999 roku jesteśmy dealerem firmy Panasonic, od 2000 roku firmy JVC i Canon, a od 2001 roku firmy Sony w kategorii Consumer, Professional i Broadcast.

   W roku 2002 nastąpił dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Zostaliśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce firmy GrassValley, znanego producenta oprogramowania i kart video do montażu nieliniowego, jedynym dystrybutorem profesjonalnych statywów do kamer video australijskiej firmy Miller oraz oficjalnym dystrybutorem sprzętu włoskiej firmy Ianiro, producenta profesjonalnego oświetlenia studyjnego i nakamerowego.

   Od roku 2003 BEIKS prowadzi serwis sprzętu profesjonalnego firmy JVC, a od 2006 roku – firmy Panasonic i Canon.

   Na stałe współpracujemy z tak znanymi firmami z branży jak  Bebob, Cokin, DvTec, Focus, Libec i Microboards. W naszej ofercie znajdują się również produkty firmy Audio-Technica, ATOMOS, Edirol, Lilliput, Kata, Manfrotto, Reinhardt, Røde, Rycote, Sachtler, Sennheiser, Shneider Optics, Eizo, GoPro i inne.

   Od roku 2006, w ramach naszej firmy prężnie rozwija się oferta z branży Foto. Obecnie oferujemy cyfrowe aparaty fotograficzne firm Canon, Sony i Panasonic oraz wszelkie niezbędne akcesoria i wyposażenie studia fotograficznego.

   BEIKS prowadzi szeroko zakrojoną działalność marketingową mającą na celu promowanie nowych produktów i rozwiązań z branży video. W związku z tym corocznie bierzemy udział w wielu targach, konferencjach i festiwalach branżowych, a także organizujemy własny pokaz objazdowy (roadshow) przedstawiając produkty firm, które reprezentujemy w Polsce. Prowadzimy również szkolenia wraz z pokazem sprzętu dla lokalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz innych klientów zainteresowanych naszą ofertą.

   By stale poszerzać naszą ofertę handlową, w poszukiwaniu nowości regularnie odwiedzamy najważniejsze targi branżowe w Las Vegas (NAB), Amsterdamie (IBC), Kolonii (Photokina) i Hanowerze (CeBIT).

Zapraszamy do współpracy!

Właściciel

Krzysztof Machulski

krzysztof@beiks.pl