Nowości od Blackmagic Designe w BEIKS

Nowości od Blackmagic Design w BEIKS      

17 lutego Blackmagic zaprezentował 4 nowe urządzenia. Są to miksery ATEM Mini Extreme oraz ATEM Mini Extreme ISO, kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K PRO oraz enkoder Web Presenter HD. Wszystkie nowości dostępne w ofercie firmy BEIKS (www.beiks.com.pl)

ATEM Mini Extreme

Atem Mini Extreme

Nowo ogłoszony ATEM Mini Extreme jest znacznie większym mikserem niż wszystkie inne produkty z linii ATEM Mini do tej pory. Posiada 8 wejść HDMI z sygnałem do 1080p60 i wieloma wyjściami HDMI aux. Panel ma teraz dwa złącza USB do nagrywania, a także podłączania do komputera i przesyłania strumieniowego na żywo w tym samym czasie.

Na samym panelu znajdują się elementy sterujące kamerą. Użytkownicy mogą kontrolować przysłonę, czułość ISO, poziom czerni i ostrość. Przytrzymując przycisk od ostrości na nowym ATEM-ie, wyzwalamy autofocus wybranej kamery.

ATEM Mini Extreme obsługuje przesyłanie strumieniowe przez Ethernet lub telefony 5G lub 4G za pomocą kabla USB-C. Może również nagrywać „sumę” na dyski flash USB w H.264. Do podłączenia mikrofonów stacjonarnych lub krawatowych dostępne są dwa wejścia audio stereo. Mikser ten automatycznie konwertuje i ponownie synchronizuje wszystkie wejścia HDMI. ATEM Mini Extreme zawiera dwa odtwarzacze multimedialne.

Urządzenie to obsługuje do 20 grafik typu RGBA na potrzeby tytułów, infografiki i logo. Istnieją również 4 przyciski do kluczowania kolorem do pracy z zielonym lub niebieskim ekranem, jak również 2 niezależne efekty przejść DVE oraz SuperSource z 4 dodatkowymi przejściami typu DVE. ATEM Mini Extreme obsługuje również podgląd multi-view do 16 obrazów!

ATEM Mini Extreme ISO

Atem Mini Extreme ISO

Blackmagic ogłosił również wersję ATEM Mini Extreme ISO. Posiada ona wszystkie funkcje ATEM Mini Extreme oraz mocniejszy silnik nagrywania, który może nagrywać wszystkie 8 wejść plus program, w sumie 9 strumieni nagrywania.

Oba nowe modele zawierają silnik przesyłania strumieniowego w jakości transmisji na potrzeby transmisji na żywo do YouTube’a, Facebooka, Twittera i innych platform.

Blackmagic Web Presenter HD

web presenter

Podobnie jak oryginalny Web Presenter, jest to samodzielne rozwiązanie do streamingu, które zawiera procesor H.264 o jakości transmisji do bezpośredniego przesyłania relacji na żywo do platform takich jak YouTube, Facebook, Twitter i innych. W przeciwieństwie do wejść HDMI i SDI oryginalnego Web Presentera, nowy ma tylko wejście SDI.

Nowy Web Presenter HD to kompaktowa konstrukcja, która zawiera wejście 12G-SDI z konwerterem w dół, dzięki czemu wyprowadza wideo 1080p. Posiada wbudowany przedni panel z wyświetlaczem LCD i menu, funkcje kamery internetowej USB, a także wyjście monitorujące z miernikami dźwięku, stanem przesyłania strumieniowego i pełnym SDI oraz embedowanymi danymi technicznymi audio.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

pocket 6k
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro to zaawansowana technologicznie, ręczna cyfrowa kamera filmowa 6K z przetwornikiem HDR 6144 x 3456 Super 35 o wysokiej rozdzielczości, podwójnym natywnym ISO, mocowaniem obiektywu EF i bezpośrednim nagrywaniem na dyski USB-C! Ten potężny model jest wyposażony w regulowany ekran dotykowy HDR, wbudowane filtry ND i większą baterię zapewniającą dłuższy czas pracy. Możesz nawet dodać opcjonalny wizjer OLED!

Wszystkie nowości dostępne w naszym sklepie:

ATEM Mini Extreme

ATEM Mini Extreme ISO

Blackmagic Web Presenter HD

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.