Nowe panele oświetleniowe Quadralite LED Ring Light

LED Ring Light

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite, informuje o premierze nowych lamp pierścieniowych LED – Quadralite LED Ring Light.

Lampy Quadralite LED Ring Light to praktyczne i proste w obsłudze źródła światła, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku nagrań, zdjęć, transmisji live oraz zastosowań lifestylowych. To produkt, który znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Dzięki pierścieniowej konstrukcji można umieścić telefon lub aparat w centrum co sprawi, że światło będzie idealnie rozłożone. Pierścieniowa lampa LED emitująca wielobarwne światło sprawdzi się nie tylko w przypadku nagrań oraz fotografii, lecz także codziennych zastosowań, np. w salonach kosmetycznych, pozwalając kreatywnie doświetlić twarz lub dany przedmiot.

Lampa Quadralite posiada wbudowany dyfuzor, dzięki czemu emituje miękkie światło, pozwalające naturalnie oświetlić dany obiekt (bez twardych cieni). Temperaturę barwową oraz moc światła można wygodnie regulować przy pomocy pilota lub sterownika wbudowanego w kabel zasilający. Aby uzyskać nietuzinkowe efekty, wykorzystać można wielobarwne tryby świecenia takie jak fala zmieniających się kolorów, czy konkretne barwy z przestrzeni RGB (np. turkus, czerwień, róż, magenta, zieleń i inne). Ponadto do dyspozycji użytkownika jest aż 26 kreatywnych trybów świecenia, jak np. światła radiowozu, płynąca tęcza, fala kolorów czy mix RGB, które pozwalają uzyskać ciekawe rezultaty.

Zasilanie lampy Quadralite LED Ring możliwe jest ze standardowego portu USB (typ A), który znajduje się np. w laptopie, ładowarce do telefonu lub powerbanku. W zestawie sprzedażowym znajduje się dołączony statyw, umożliwiający łatwe ustawienie oświetlacza w zależności od sceny i warunków.

Lampy dostępne są w trzech rozmiarach w poniższych cenach:

  • Quadralite LED Ring Light 8 cali w cenie 115.00 PLN
  • Quadralite LED Ring Light 10 cali w cenie 145.00 PLN
  • Quadralite LED Ring Light 12 cali w cenie 175.00 PLN

Sprawdź produkty w naszym sklepie:

Quadralite LED Ring Light 8 cali

Quadralite LED Ring Light 10 cali

Quadralite LED Ring Light 12 cali

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.