Nowa seria Irix Cine White

Informacja prasowa:

Specjalna edycja obiektywów Irix Cine została stworzona z myślą o pasjonatach filmowania, dla których ważna jest zarówno funkcjonalność sprzętu oraz wyjątkowy charakter i estetyka. Ta limitowana linia obiektywów Irix Cine jest dedykowana tym, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność nie tylko poprzez swoją pracę, ale także poprzez sprzęt, którego używają.

Podobnie jak pozostałe obiektywy Irix Cine, edycja limitowana gwarantuje najwyższą jakość techniczną, jednocześnie seria zachwyca limitowaną białą kolorystyką, której celem jest inspirowanie do tworzenia filmów o niepowtarzalnej estetyce.

Wybierając edycję specjalną właściciel zyskuje rozszerzony pakiet gwarancyjny, dający spokój i pewność podczas nawet najbardziej wymagających projektów. Po otrzymaniu nowego sprzętu właściciel będzie miał możliwość zarejestrowania go za pośrednictwem strony internetowej marki Irix, w celu otrzymania unikatowego certyfikatu potwierdzającego autentyczność i niepowtarzalność sprzętu.

Właściciele limitowanej edycji otrzymają także dostęp do dedykowanego kanału komunikacji, za pośrednictwem którego będą mogli uzyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów Irix zawierających bogactwo informacji i inspiracji, do dalszego poszerzania ich umiejętności i kreatywności.

Irix 11mm T4.3 jest profesjonalnym obiektywem filmowym charakteryzującym się ultra-szerokim kątem widzenia. Jego prostoliniowe odwzorowanie obrazu oraz duże pole obrazowe obejmujące format pełnej klatki (przekątna 43.3mm), stanowi idealną przeciwwagę dla zaprezentowanego niedawno teleobiektywu 150mm T3.0 Macro 1:1. W zależności od rozmiaru sensora kamery, 11mm T4.3 może służyć jako obiektyw do klasycznych ujęć szerokokątnych, ale także podczas filmowania super-panoramicznych scen z kątem widzenia wynoszącym aż 123 stopnie poziomo w formacie wide-screen 2.39:1. Irix 11mm T4.3 jest profesjonalnym obiektywem filmowym charakteryzującym się ultra-szerokim kątem widzenia. Jego prostoliniowe odwzorowanie obrazu oraz duże pole obrazowe obejmujące format pełnej klatki (przekątna 43.3mm), stanowi idealną przeciwwagę dla zaprezentowanego niedawno teleobiektywu 150mm T3.0 Macro 1:1. W zależności od rozmiaru sensora kamery, 11mm T4.3 może służyć jako obiektyw do klasycznych ujęć szerokokątnych, ale także podczas filmowania super-panoramicznych scen z kątem widzenia wynoszącym aż 123 stopnie poziomo w formacie wide-screen 2.39:1.

Irix Cine 15mm T2.6 to ultraszerokokątny obiektyw filmowy, gotowy do pracy w rozdzielczości 8K UHD. Kombinacja wysokiej transmisji światła T2.6 z możliwością instalacji filtrów sprawia, że produkt ten doskonale sprawdzi się w różnorodnych warunkach oświetleniowych.

Irix Cine 21mm T1.5 to pełnoklatkowy obiektyw filmowy. Doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdzie potrzebny będzie szeroki oraz szybki obiektyw. Dostępny jest w wersji metrycznej oraz imperialnej z mocowaniem Canon EF, Canon RF, Fuji X, Nikon Z, L-mount, Sony E, Arri PL i MFT. Irix Cine 21mm T1.5 to pełnoklatkowy obiektyw filmowy. Doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdzie potrzebny będzie szeroki oraz szybki obiektyw. Dostępny jest w wersji metrycznej oraz imperialnej z mocowaniem Canon EF, Canon RF, Fuji X, Nikon Z, L-mount, Sony E, Arri PL i MFT. 

Irix Cine White 15 mm (1 of 3) 1x1

Irix Cine 30mm T1.5 to pełnoklatkowy obiektyw filmowy, z rozdzielczością matrycy aż do 8K. Doskonale nadaje się do nagrywania wywiadów oraz tworzenia ujęć średniego planu. Zwłaszcza na aparatach o matrycy APS-C, gdzie osiągnie ogniskową 45mm (1,5x). Obiektyw jest dostępny w wersjach metrycznych i imperialnych  z mocowaniami Canon EF, Canon RF, Fuji X, Nikon Z, L-mount, Sony E, Arri PL i MFT.

Irix Cine 45mm T1.5 to pełnoklatkowy obiektyw przeznaczony do filmowania o ogniskowej 45mm i wartości transmitacji T1.5. Obiektywy z serii Cine gwarantują doskonałe parametry i świetny design. Wykorzystują zaawansowane technologie, które pozwalają na uzyskiwanie zdumiewających obrazów.

Irix Cine 65mm został zaprojektowany zgodnie ze standardami profesjonalnej branży filmowej, będąc wynikiem połączenia tradycyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii.

Irix Cine 150mm T3.0 tele to brat bliźniak obiektywu Irix Cine 150mm T3.0 Makro, ale zaprojektowany specjalnie do pracy na dalszych planach zdjęciowych. Cechuje się przede wszystkim przeprojektowanym mechanizmem ustawiania ostrości — pozwalającym na dużo większą precyzję pracy w zakresie od 2 metrów do nieskończoności. Obiektyw łączy w sobie funkcjonalność, oszałamiającą plastykę obrazu i znakomitą wydajność w każdych warunkach — pozwalając filmowcom i operatorom odkryć zupełnie nowe obszary w tworzeniu obrazu filmowego.Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.