Nikon startuje z serią „NIKON SESSIONS” na YouTube

Nikon Europe ogłasza premierę nowej serii „Nikon Sessions”, która publikowana będzie na YouTube. Sesje prowadzone przez Ricciego Cherę, specjalistę ds. szkoleń w Akademii Nikona, będą obejmować wszystko to, co najwspanialsze w fotografii oraz całym procesie tworzenia zdjęć.

Pierwszy sezon będzie składać się z sześciu odcinków, w których weźmie udział wielu interesujących gości. Wśród nich znajdą się najlepsi fotografowie, nauczyciele i pracownicy firmy Nikon, którzy będą prowadzić ciekawe i inspirujące rozmowy.
Tematy odcinków obejmują m.in. muzykę, fotografię miejską i uliczną, aktualności, portretowanie, a także praktyczną sztukę edycji. Widzowie otrzymają nie tylko liczne wskazówki i podpowiedzi, ale będą mogli zapoznać się również z analizami i omówieniem aranżacji scen oraz potrzeb związanych ze sprzętem – z uwzględnieniem osobistego stylu każdego twórcy.

Program publikowanych co dwa tygodnie epizodów „Nikon Sessions” obejmuje:

  • Odcinek 1: Fotografia muzyczna ze Scarlet Page, Shirlaine Forrest, Conorem McDonnellem i Pepem Bonetem
  • Odcinek 2: Fotografia miejska i uliczna z Leonem Nealem, Benem Moorem i Perrym Gibsonem
  • Odcinek 3: Lindbergh z Tarą Florence i Harrym Skeggsem
  • Odcinek 4: Edycja z Carolyn Mendelsohn, Harrym Skeggsem i Pepem Bonetem
  • Odcinek 5: Aktualności z Leonem Nealem i Lucy Young
  • Odcinek 6: Portrety z Carolyn Mendelsohn i Tarą Florence

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia w naszej społeczności, nowego sposobu dzielenia się wiedzą poprzez premierę „Nikon Sessions”. Nieczęsto zdarza się, by tak szeroka grupa ekspertów z różnych dziedzin spotkała się w tym samym miejscu, aby porozmawiać o wspólnej pasji do fotografowania – a to właśnie sprawia, że ta seria jest tak wyjątkowa – przyznaje Ricci Chera, specjalista ds. szkoleń w Akademii Nikona.

I dodaje: Mamy nadzieję, że angażując się w niektóre rozmowy, miłośnicy fotografii o różnym profilu, wieku i zainteresowaniach odnajdą inspirację, by chwycić aparat i robić zdjęcia, wykorzystując porady uzyskane w trakcie sesji.

– W firmie Nikon zawsze poszukujemy nowych sposobów, dzięki którym możemy inspirować i pobudzać fotografów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają przygodę z fotografią, czy też są profesjonalistami, możliwość podpatrzenia czegoś od czołowych marek z branży, może być bezcenna. Sesje umożliwią również fotografom zapoznanie się z typami fotografii, z którymi nie mieli jeszcze do czynienia, dając szansę na poszerzenie wiedzy i pomoc w rozwijaniu posiadanych umiejętności – Stefan Maier, dyrektor generalny ds. marketingu, Nikon Europe.

Odcinki będą regularnie publikowane na kanale YouTube firmy Nikon Europe:
https://www.youtube.com/c/NikonEurope/

Produkty marki Nikon znajdziesz w naszym sklepie internetowym: https://www.beiks.com.pl/

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.