EOS M50 Mark II – aparat dla twórców treści

Twórz olśniewające treści i opowiadaj swoje historie za pomocą zdjęć, filmów i transmisji na żywo.

Canon EOS M50 cieszył się wielką popularnością wśród różnych klientów, ale szczególne uznanie znalazł w oczach twórców treści, takich jak blogerzy, vlogerzy i influencerzy. Aparat EOS M50 Mark II jest jego zaktualizowaną wersją, która jeszcze bardziej spodoba się tej grupie użytkowników. Umożliwia m.in. transmisję na żywo bezpośrednio z aparatu do YouTube’a* i wyprowadzenie czystego sygnału HDMI do kart obsługujących przechwytywanie materiału na żywo. Inne ulepszenia obejmują czułość AF, funkcję AF ze śledzeniem oczu/twarzy i udoskonalony tryb twórczego wspomagania.

Aparat EOS M50 Mark II pozwala twórcom treści lepiej łączyć się z odbiorcami. Dostępne technologie i jakość obrazu znacznie przewyższają możliwości zapewniane przez smartfony.

Filmy i zdjęcia, które pokochają Twoi klienci

Zaawansowane możliwości, w tym płytka głębia ostrości i filmy, które wyglądają i brzmią znakomicie. Można nagrywać filmy w rozdzielczości 4K i robić zdjęcia z szybkością do 10 kl./s.

Obsługa i łączność w stylu znanym ze smartfonów

Aparat umożliwia przesyłanie materiałów bezpośrednio do serwisu YouTube za pośrednictwem sieci Wi-Fi* i szybko przenosi zdjęcia oraz filmy z aparatu do urządzenia inteligentnego – bez używania kabli.

Inteligentna technologia, która umożliwia kreatywną pracę

Inteligentna technologia i dostosowywane style obrazu ułatwiają uchwycenie nastroju i chwili, nawet w najbardziej wymagającym świetle (do ISO 25600).

Praca we własnym stylu

Można komponować ujęcia za pomocą niezwykle uniwersalnego ekranu odwracanego lub wysokiej jakości wizjera elektronicznego. Zmieniając obiektywy, można modyfikować perspektywę i styl. Co więcej, możesz używać mikrofonu i lampy błyskowej Speedlite.

Urzekające materiały, które można łatwo rejestrować

Płynnie działająca, kinematograficzna technologia Dual Pixel CMOS AF z funkcją śledzenia twarzy i oczu pozwala zachować ostrość obiektów. Obsługa za pomocą ekranu dotykowego oraz funkcja filmowego samowyzwalacza ułatwiają rejestrowanie i przesyłanie strumieniowe.

Sprawdź produkty w naszym sklepie:

Canon EOS M50

Potrzebujesz pomocy? – Nasi specjaliści służą pomocą!


Dziękujemy że czytasz, Beiks.pl
Udostępnij artykuł swoim znajomym.