Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Zapowiedź Manfrotto : Digital Director

Digital Director jest idealnym towarzyszem dla hobbystów i profesjonalnych fotografów, którzy poważnie myślą o scenografii i są uzależnieni od produktów Apple. Oprogramowanie zgodne z certyfikatem MFI (Made for iPad), ten innowacyjny produkt przeznaczony jest do wykonywania zdjęć i filmów w o wiele inteligentniejszy sposób: poprzez podłączenie kabla USB do aparatu i włączeniu aplikacji, szeroka gama fotografów i kamerzystów mają zapewnione niezawodne połączenie wysokiej wydajności pomiędzy ich lustrzankami Canon czy Nikon DSLRs i ich iPadami Air.

Kompletne i intuicyjne sterowanie WorkFlow.

Fotografowie i kamerzyści mogą teraz cieszyć się bardziej szczegółowym, udoskonalonym interfejsem sterowania, dzięki znacznie większej i wyższej jakości obraz: rzeczywiście, Digital Director wykorzystuje wysoką rozdzielczości i zmienia Ipada Air w doskonałej jakości monitor podglądowy Retina.

Sprawdź i szybko wykonaj postprodukcję.

Dzięki Digital Director, użytkownicy będą mieli całkowitą kontrolę nad ich pracą plus nowe możliwości pobierania zdjęć do iPada i sprawdzanie plików w wysokiej rozdzielczości. Praca na aplikacji, umożliwi pracę nad zdjęciami, kadrowanie i obracanie ich, modyfikowanie ekspozycji, kontrastu i jasności, sprawdzanie histogramu i informacji Exif, ocenę i zapisywanie obrazu. Użytkownicy będą mieli pełną kontrolę nad swoimi plikami, od oceny obrazu do ich organizacji.

Natychmiastowe udostępnianie.

Digital Director pozwala natychmiast na udostępnianie swoich zdjęć, poprzez serwery FTP, bezpośrednio przez e-mail i sieci społecznościowe.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE