Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Zapowiedź - Teradek Beam Broadcast Contribution Encoder

 

Beam firmy Teradek to full HB H.264 koder umieszczany z tyłu kamery, który dostarcza niezwykłe wideo z prędkością do 50Mbps. Beam wykorzystuje częstotliwość 5GHz oraz może transmitować wideo do 2500ft z zaledwie 2 klatkami opóźnienia. Niezależnie od tego, czy wymagane jest bezprzewodowe połączenie z wozem transmisyjnym, czy przesył strumienia MPEG-TS z powrotem do stacji, to właśnie koder Beam zapewnia elastyczność pracy w terenie.

 

Funkcjonalne wykonanie

Koder Beam możne pracować ze wszystkimi popularnymi kamerami, dzięki wejściu 3G-SDI oraz płytkom AB- i V-mount. Urządzenie posiada ekran OLED przyspieszający konfigurację, port LAN do komunikacji w sieci przewodowej oraz dwukierunkowy port szeregowy do sterowania kamerą.

 

Funkcje profesjonalne

Beam ma funkcję Multicast (multiemisja) – może pracować nawet z 4 odbiornikami i posiada dwukierunkowy kanał IFB, który pozwala na bezpośrednią komunikację między operatorem kamery w terenie a centrum operacyjnym zdarzeń. Beam wspiera transmisję wysokiej mocy na częstotliwości 5.15 ~ 5.25 GHz w związku z regulacjami FCC.

 

Protokoły

Beam jest kompatybilny z protokołami RTSP i MPEG-TS, dzięki którym nadawca może transmitować wideo  z Internetu do dekodera lub bezpośrednio do komputera z duża szybkością.  Dekoder Beam może również spełniać funkcję serwera RTSP, który powtórnie prześle wideo do lokalnego komputera.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE