Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Zapowiedź - Stabilizator 3-osiowy Husky HY3 firmy BigBalance wkrótce w ofercie firmy Beiks

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu przedstawiającego możliwości stabilizatora Husky HY3 firmy BigBalance. Zdjęcia wykonane kamerą sportową Gopro Hero 4 oraz I-Phone 6.

 

Stabilizatory firmy BigBalance dostępne w sprzedaż:

Stabilizator jednoosiowy - Bronco

Zdjęcie Stabilizator jednoosiowy - Bronco

Stabilizator dostępny w ofercie sklepu

Cena: 865zł

Bronco BO1  to 1-osiowy  stabilizator dla osób, które potrzebują lekkiego, łatwego do przenoszenia gimbala, który pracuje z większością popularnych smartfonów, mini CSC i kamer typu GoPro. Jego elegancki i kompaktowy design jest idealny dla typowych użytkowników, którzy chcą uniknąć drgań i poruszeń obrazu wideo. Bronco, tak jak i inne gimbale Big Balance, posiada uchwyt obracający się o 360 stopni. Bezszczotkowy silnik i sensor zwiększają trwałość i żywotność akumulatora litowo-polimerowego zastosowanego w gimbalu.Stabilizator dwuosiowy - Husky

Zdjęcie Stabilizator dwuosiowy - Husky

Stabilizator dostępny w ofercie sklepu

Cena: 1250zł

W tym gimbalu zastosowano bezszczotkowy silnik dzięki któremu szybko poruszające się obiekty i nierówna nawierzchnia nie stanowią przeszkody do uzyskania idealnego, nieporuszonego materiału wideo. Husky zapewnia stabilizację i szybką reakcję niezależnie od miejsca nagrywania.

 Husky HY2 z zamocowany iPhone'mStabilizator do Aparatu - Gibbon

Zdjęcie Stabilizator do Aparatu - Gibbon

Stabilizator dostępny w ofercie sklepu

Cena: 2900zł

Gibbon GN1 posiada wzmocnioną konstrukcję, która pozwala ustabilizować kamerę ważącą od 400 do 800 gramów, co docenią zwłaszcza profesjonaliści i producenci telewizyjni. Gibbon posiada 2-osiowy, bezszczotkowy, elektroniczny silnik i sensor, by sprawnie funkcjonować w trudnych warunkach. Autopoziomowanie  stale zachowuje balans podczas poruszania, panoramowania i podnoszenia ujęć. Gibbon, jak inne gimbale Big Balance, posiada przyciski sterujące, które przechylą kamerę o 90 stopni (45 stopni w każdym kierunku).  Uchwyt umożliwiający obracanie o 360 stopni gwarantuje elastyczność pracy. Bateria LiPo (do ponownego ładowania) jest przyjazna dla środowiska i żywotna. 

 

Zdjęcie Stabilizator trzyosiowy - Brown Bear
Stabilizator dostępny w ofercie sklepu
Cena: 11800zł
Brown Bear BB1 to nowoczesny, zaawansowany 3-osiowy przenośny stabilizator do lustrzanek cyfrowych, który udoskonala możliwości ruchu kamery i pracę jej operatora. Możliwe jest odchylenie o 45 stopni w każdą stronę (łącznie 90 stopni) - uzyskasz idealnie ostry obraz. 3-osiowa stabilizacja zapewnia stałość podczas nagrań. Samodzielnie można użyć stabilizatora lub inna osoba może kontrolować ujęcie używając bezprzewodowego sterownika 2.4 G Wireless Gimbal Controller.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE