Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Wyraź swoją kreatywność z nowymi aparatami PowerShot i IXUS oraz drukarkami PIXMA PRO

Warszawa, 6 lutego 2015 r. – Canon zaprezentował dziś nowe produkty z serii PowerShot, IXUS i PIXMA PRO. Zostały zaprojektowane, aby dostarczyć użytkownikom nowych fotograficznych narzędzi – niezależnie od tego, czy fotografują oni przy pełnym zbliżeniu aparatem PowerShot SX410 IS, robią zdjęcia stylowym modelem IXUS 275 HS czy też chcą przenieść wyjątkowe chwile na papier za pośrednictwem drukarek PIXMA PRO-100S i PIXMA PRO-10S.

Wyjątkowe momenty na wyciągnięcie ręki – PowerShot SX410 IS

Kompaktowy PowerShot SX410 IS został wyposażony w 40-krotny zoom optyczny, którego zasięg można podwoić dzięki technologii Zoom Plus. Pozwala rejestrować oddalone oraz bliskie obiekty w doskonałej jakości. 20-magepikselowa matryca, procesor DIGIC 4+ oraz technologia inteligentnej stabilizacji (Intelligent IS) pozwalają zatrzymać najcenniejsze momenty z zachowaniem niezwykłej ostrości i odwzorowania szczegółów, przy minimalnym rozmyciu. Dodatkowo aparat oferuje przydatne tryby (np. Smart Auto) oraz szeroką gamę filtrów kreatywnych. Możliwość rejestrowania filmów w rozdzielczości 720p pozwala uchwycić wyjątkowość chwil za pomocą jednego przycisku. Ergonomiczny, poręczny grip sprawia, że ujęcia są bardziej stabilne, nawet przy pełnym zbliżeniu, co zwiększa komfort fotografowania.

Niezastąpiony towarzysz – IXUS 275 HS

Niezależnie od tego czy w planach jest daleka podróż czy wieczór ze znajomymi – z aparatem IXUS 275 HS wszystkie najcenniejsze momenty zostaną uchwycone w doskonałej jakości. Charakterystyczna dla serii IXUS konstrukcja – niewielka, smukła, metalowa obudowa, która z łatwością zmieści się w każdej kieszeni - została połączona z rozbudowaną funkcjonalnością. IXUS 275 HS wyposażony jest w 12-krotny zoom optyczny, system HS i 20,2-megapikselową matrycę CMOS, dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Dodatkowo, korzystając z bezpłatnej aplikacji Canon Camera Connect na smartfony, można zdalnie sterować aparatem.

Za sprawą zróżnicowanych opcji połączeń, ulubionymi zdjęciami można dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. NFC oraz Wi-Fi zapewniają łatwą synchronizację z urządzeniami mobilnymi, a także przesyłanie i udostępnianie zdjęć w serwisach społecznościowych. Dodatkowo, wszystkie fotografie można w prosty sposób przeglądać i przechowywać na urządzeniu Canon Connect Station CS100, eksportować do innych urządzeń przenośnych lub też zapisać na platformie Canon irista, która umożliwia przechowywanie wszystkich bibliotek multimedialnych użytkownika w jednym miejscu.

Przenieś wspomnienia na papier–PIXMA PRO-100S i PRO-10S

Drukarki PIXMA PRO-100S i PIXMA PRO-10S zastępują uznane modele PRO-100 i PRO-10. Oferują szereg nowych, rozbudowanych opcji łączności, zapewniając łatwość druku w doskonałej jakości.

PIXMA PRO-100S korzysta z 8-kolorowego systemu atramentów barwnikowych, dzięki którym uzyskujemy żywe kolory i wyjątkową jakość wydruków w formacie A3+, nawet przy wysokiej prędkości pracy urządzenia. Z kolei PIXMA PRO-10S posiada zestaw 10 oddzielnych atramentów pigmentowych, które w połączeniu z technologią Chroma Optimizer oferują doskonałej jakości wydruki o zwiększonej gęstości czerni i jeszcze większej trwałości. Oba modele zostały dodatkowo wyposażone w złącze Ethernet.

Drukarki PIXMA umożliwiają także korzystanie z najnowszej aplikacji Pro Gallery Print, która pozwala łączyć się za pomocą tabletu z chmurowymi usługami Zenfolio i SmugMug, dzięki czemu użytkownik może wydrukować i prezentować prace w najwyższej jakości.

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE