Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Warsztaty z Panasonic S1 i S1R w Warszawie i Łodzi

Panasonic S1 to pionierski aparat bezlusterkowy wytyczający nowe standardy jakości na rynku fotograficznym. Doskonała jakość obrazu fotograficznego i filmowania 4K, najlepszy na świecie wizjer elektroniczny i ekran LCD to tylko przedsmak jego możliwości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpośrednich testach aparatu.

Do dyspozycji uczestników będą aparaty Panasonic S1 i S1R oraz dedykowana do nich optyka 24-105/4, 70-200/4, 50/1.4. Dostępna na warsztatach również będzie szeroka gama obiektywów Sigma ART z mocowaniem EF i adapter Sigma MC-21, poprzez który będzie można ich używać z aparatami Panasonic S1.
W takcie warsztatów testy fotograficzne i video będą podzielone na dwie części. Pierwsza, to sesja portretowa modelki, z wykorzystaniem lamp błyskowych Profoto. W drugiej przy oświetleniu LED profesjonalnych lamp Akurat uczestnicy będą mieli możliwość testów fotograficznych i filmowych na przykładzie martwej natury.
Część teoretyczną poprowadzi przedstawiciel firmy BEiKS Dariusz Kosior.

06.05.2019, godz. 10-16
Warsztaty w Starej Galerii ZPAF na Placu Zamkowym w Warszawie.

07.05.2019, godz. 10-16
Warsztaty w Studio Evil Banana - Łódź, ul Pomorska 41

 Zapisy: 
Wstęp na spotkania jest wolny. Na warsztaty Panasonic wymagana jest rejestracja pod adresem e-mail: andrzej.grudzien@beiks.pl.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE