Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Warsztaty fotograficzne i filmowe - Reportaż ślubny

17.08.2019 sobota
Doskonała lokalizacja - piękne plenery Pałacu Starostów Chęcińskich i jego ogrody

Warsztaty odbędą się w ramach Pikniku Fotograficznego “180 lat fotografii” 16~18 sierpnia 2019 Chęciny-Kielce https://bit.ly/31djWUe

Zapraszamy na warsztaty fotografowania i filmowania reportażu ślubnego.
Warsztaty kierujemy nie tylko do osób początkujących ale także do tych, które już zajmują się reportażem ślubnym. Zapraszamy wszystkich, ponieważ zawsze warto sprawdzić wśród innych fotografów i filmowców swoje umiejętności. Zobaczyć też jak inni pracują, jaki mają styl.

Fotograf Mariusz Majewski i filmowiec Łukasz Bełdowski (Studio Filmowe Cannonade) – opowiedzą jak zaplanować swoją pracę w trakcie uroczystości ślubnej. Przeprowadzą po wszystkich elementach profesjonalnego reportażu fotograficznego i filmowego. Pokażą techniki na budowanie kadru, zdradzą triki jak uchwycić idealny moment.

Stworzymy razem idealny reportaż. Spróbujemy zmierzyć się ze wszystkimi elementami reportażu ślubnego. Zaczniemy od przygotowań do ślubu, przejdziemy przez uroczystość ślubu w kościele, wesele i na koniec wykonamy idealną sesję ślubną w plenerze.

Na uroczystości ślubnej nie pracujemy sami. Obok będzie kamerzysta, inny fotograf. Nauczymy jak sobie nie przeszkadzać i pracować zespołowo. Omówimy gdzie będzie idealne miejsce dla filmowca i fotografa w danej chwili i jak ustawiać światło aby pomagało a nie przeszkadzało w naszej pracy.
Każdy materiał fotograficzny i filmowy wymaga edycji.

Nasi eksperci pokażą edycję zdjęć w Photoshopie i Lightroomie. Zmierzymy się także z popularnymi presetami do zdjęć. Na naszych warsztatach pokażemy też jak przygotować zdjęcia do prezentacji i do wydruku fotoalbumu.

Materiał video będziemy edytować w profesjonalnym programie Edius, który jest bardzo popularny wśród filmowców zajmujących się reportażem ślubnym.

Planujemy wiele dodatkowych niespodzianek.
W najbliższych dniach przedstawimy całą agendę warsztatów.

Zapraszamy do zapisów. https://bit.ly/31djWUe
Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt : andrzej.grudzien@beiks.pl

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE