Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Ten, który stwarza nowe możliwości filmowcom - Panasonic LUMIX GH4

LUMIX GH4 nagrywający filmy 4K
Nasz pierwszy aparat o rozdzielczości 4K to LUMIX G dla najbardziej wymagających.

LUMIX GH4 to pierwszy aparat o tych rozmiarach, który nagrywa realistyczne wideo o jakości Ultra HD 4K. Funkcje tego aparatu zostały opracowane z myślą o zwiększaniu możliwości użytkowników pasjonujących się najwyższą jakością obrazu za obiektywem i na ekranie. Jego niewielkie rozmiary zapewniają im dodatkowo swobodę twórczą. Znakomita mobilność i intuicyjna obsługa zapewniają najwyższy komfort robienia zdjęć i nagrywania wideo, a odporna na kurz i zachlapania obudowa sprawia, że LUMIX GH4 jest nie tylko inspirujący, ale i wytrzymały.

Najważniejsze cechy i funkcje aparatu LUMIX GH4

 
 
 Imponujące wideo jakości 4K i Full HD

 

Imponujące wideo jakości 4K i Full HD

Zdecydowanie najważniejszą funkcją wyróżniającą ten aparat jest nagrywanie wideo z jakością Ultra HD 4K (3840x2160, 30 kl./s). A efekty? Tę niewiarygodną jakość trzeba zobaczyć na własne oczy. Szeroki wybór formatów nagrywania, zmienna liczba klatek na sekundę od 2 do 96 — do nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie — a także wiele funkcji profesjonalnego nagrywania wideo sprawia, że sfilmować da się wszystko, co można sobie wyobrazić.

Niezwykła mobilność, intuicyjna obsługa

Niezwykła mobilność, intuicyjna obsługa

Aparat ten należy do rodziny LUMIX G, co gwarantuje jego mobilność dzięki systemowi Mikro Cztery Trzecie. W precyzyjnym układzie autofokusa z detekcją kontrastu zastosowano technologię DFD (Depth from Defocus), która umożliwia ultraszybkie automatyczne ustawianie ostrości w około 0,07 sekundy, szczególnie w przypadku obiektów w ruchu. W wizjerze Live Viewfinder i 3-calowym monitorze tylnym użyto technologii OLED, aby zminimalizować opóźnienia podczas zwiększania rozdzielczości. Dzięki temu można uchwycić akcję szybko i z wyjątkową wyrazistością.

Ochrona przed kurzem i zachlapaniami

Ochrona przed kurzem i zachlapaniami

Najlepszym okazjom do robienia zdjęć i nagrywania filmów towarzyszą często najtrudniejsze warunki i najmniej sprzyjający teren. LUMIX GH4 to aparat, na którym można polegać. Został wykonany z materiałów o najwyższej jakości, ma magnezowy korpus, a jego konstrukcja jest odporna na kurz i zachlapania dzięki uszczelnieniu wszystkich połączeń i przycisków.

Krótki film w rozdzielczości 4K — Dado Valentin 4K z punktu widzenia artysty.


Zobacz, jak tworzy się film z niesamowitą jakością 4K — fantastyczną krótkometrażówkę MyTherapy nagrał Dado Valentin aparatem LUMIX GH4.

4K: przyszłość kinematografii Przedstawiamy przełomowe cechy wideo 4K.


Zobacz, jak przełomowe cechy wideo o jakości 4K zmienią sposób edycji nagrań i niezwykle ułatwią powiększanie, przycinanie, przechylanie, stabilizowanie oraz panoramowanie.

Przyszłość fotografii w Twoich rękach
LUMIX GH4 — model z naszej przełomowej serii bezlusterkowych aparatów cyfrowych z wymiennym obiektywem.

 

LUMIX G to przełomowy system aparatów cyfrowych, którymi niezwykle łatwo robi się zachwycające zdjęcia. Obejrzyj krótką prezentację wideo różnych aparatów i ich użytkowników, a następnie zapoznaj się ze szczegółowym opisem wybranego modelu.

Te, które doceni każdy fotograf Obiektywy niestandardowe i LEICA z serii LUMIX G.

System mniejszych i lżejszych obiektywów zapewnia swobodę robienia zdjęć i nagrywania filmów. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne obiektywy LEICA DG, najwyższej klasy obiektywy LUMIX G z serii X, a także wiele innych wysokiej klasy obiektywów standardowych i do zastosowań specjalnych. Dzięki standardowi Mikro Cztery Trzecie zapewniają tę samą jaskrawość i jakość obrazu co większe obiektywy, dlatego nasza oferta z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania.

Zdjęcie Aparat Panasonic Lumix DMC-GH4 body

Aparat Panasonic Lumix DMC-GH4 body

Cena: 5299zł

Zdjęcie Ap. Panasonic DMC-GH4 + 14-140

Aparat Panasonic DMC-GH4 + 14-140

 Cena: 7159zł

Zdjęcie Ap.Panasonic DMC-GH4 + 12-35 F/2,8

Aparat Panasonic DMC-GH4 + 12-35 F/2,8
Cena: 8799zł

Zdjęcie Aparat Panasonic GH4 z interfejs

Aparat Panasonic GH4 z interfejs

Cena: 10000zł

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE