Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Szybkie przekazywanie wiadomości: seminarium internetowe poświęcone bezprzewodowej organizacji pracy

Rozwiązania Sony oparte na łączności bezprzewodowej oszczędzają czas i obniżają koszty przy produkcji wiadomości lub programów rozrywkowych na żywo. Dzięki nim można wyprzedzić innych nadawców i zapewnić widzom znakomity obraz. Zapraszamy 30 lipca na bezpłatne seminarium internetowe „Szybkie przekazywanie wiadomości: zalety bezprzewodowej organizacji pracy”.

Szybkie przekazywanie wiadomości: seminarium internetowe poświęcone bezprzewodowej organizacji pracy

Cel: wyprzedzić konkurencję

Seminarium „Szybkie przekazywanie wiadomości: zalety bezprzewodowej organizacji pracy” zainteresuje stacje telewizyjne, producentów wiadomości, kierowników obsługi technicznej i firmy producenckie
Prowadzenie: Tom Crocker z Sony

Emisja wiadomości i publikacja informacji nie są dziedzinami, w których można sobie pozwolić na zajęcie drugiego miejsca. Zwycięzca jest tylko jeden: ten, kto jako pierwszy pokaże materiał na wizji. Sony oferuje obecnie rozwiązania bezprzewodowe nowej generacji, które pomagają przesyłać wysokiej jakości obraz z terenu do stacji — bez żadnych kabli i żadnej zbędnej zwłoki.

Bezprzewodowe systemy organizacji pracy dają nowe, atrakcyjne możliwości skracania cyklu produkcyjnego i obniżania kosztów, gdy praca odbywa się pod presją czasu. W przypadku informacji o dużym znaczeniu przebywający w terenie kamerzysta ma możliwość przesłania materiału — lub przetransmitowania go na żywo — przez sieć 4G/LTE lub Wi-Fi bezpośrednio z kamery do stacji telewizyjnej, gdzie wydawca podejmie decyzję o emisji materiału lub jego montażu.

Dzięki rozwiązaniom Sony praca bezprzewodowa jest zaskakująco efektywna, co wynika zarówno z szybkości, jak i elastyczności. A co najważniejsze: nasze rozwiązania są bez porównania tańsze od innych, mniej uniwersalnych produktów i łatwe do wykorzystania z kamerami innych producentów.
Mniej komplikacji, mniej wydatków

Zapraszamy na bezpłatne seminarium internetowe, które odbędzie się 30 lipca o godz. 14:00 (CET). Seminarium „Szybkie przekazywanie wiadomości: zalety bezprzewodowej organizacji pracy” zainteresuje stacje telewizyjne, producentów wiadomości, kierowników obsługi technicznej i firmy producenckie. Gospodarzem wydarzenia będzie Tom Crocker z Sony.

Tematyka sesji przedstawia się następująco:
– Szybciej, taniej, prościej: zalety bezprzewodowej organizacji pracy przy produkcji wiadomości
– Wpływ pracy bezprzewodowej na dzisiejsze harmonogramy emisji i publikacji
– Prezentacja najnowszych rozwiązań bezprzewodowych firmy Sony przeznaczonych do zastosowań reporterskich i do produkcji w terenie:
o Zastosowania bez emisji na żywo: przesyłanie i montaż plików proxy oraz plików o wysokiej rozdzielczości bez przerw w obrazie i dźwięku
o Łatwa integracja z innymi systemami organizacji pracy i sprzętem innych producentów
o Strumieniowa transmisja na żywo z użyciem sieciowej stacji odbiorczej PWS-100RX1 oraz unikatowej technologii QoS, która zapewnia najlepszą jakość obrazu i dźwięku nawet przy dużym ruchu w łączu sieciowym

Rejestracja na stronie Sony.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE