Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

II EDYCJA Szkolenia z najnowszego oprogramowania DaVinci Resolve 12.5

 
Termin 
- 11 Lipca 2016 - Kraków
- 12 Lipca 2016 - Wrocław
- 13 Lipca 2016 - Poznań
- 15 Lipca 2016 - Warszawa
- 16 Lipca 2016 - Warszawa
 
 Całodniowe szkolenie poświęcone DaVinci Resolve 12.5 — darmowej aplikacji do montażu w 4K i zaawansowanej korekcji barwnej. Skierowane do wszystkich zainteresowanych pracą w DaVinci Resolve 12.5 — osób początkujących, zaczynających przygodę z aplikacją, jak i tych które chcą odświeżyć posiadaną wiedzę.

Zaczniemy od konfiguracji projektu i zmiany ustawień najistotniejszych w codziennej pracy. Zapoznamy się z interfejsem, by zrozumieć w jaki sposób Resolve łączy narzędzia do montażu i profesjonalnego gradingu.

Zaczynając od pustego projektu, nauczymy się importować, organizować, tagować i synchronizować media (dual-audio). Korzystając z dostępnych w Resolve narzędzi zmontujemy krótki film. Dowiemy się, jak dodawać przeniki, napisy, efekty. I pokolorujemy tak przygotowaną sekwencję - zbalansujemy czernie, biele i szarości, wyrównamy kontrast, usuniemy przebarwienia i sprawimy, że klipy będą wizualnie spójne. Poznamy sprawdzony workflow.

Popracujemy także nad dźwiękiem. Będziemy animować jego parametry, wykorzystamy filtry i mikser audio.

Zajmiemy się również zaawansowaną korekcją barwną — porozmawiamy o kluczowaniu, Power Windows, najlepszym na rynku trackerze i narzędziach do stabilizacji obrazu, czy krzywych HSL pozwalających na korekcję ściśle wybranych fragmentów obrazu. Powiemy także o zarządzaniu korekcjami, by praca w DaVinci Resolve była tak efektywna, jak to możliwe.

Na samym końcu pokażemy, jak poprawnie wyeksportować sekwencję — w wybranym przez nas formacie — lub przesłać do innej aplikacji, by tam kontynuować nad nią pracę.
 
Prowadzący Marcin Zwolski
 
 
 
Cena 1350 zł brutto
Rejestracja: kc@beiks.pl
 

Tel. 81 825-97-22
Tel. 81 826-15-82

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE