Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

STREAMMACHINE MOBILE - Szwajcarski scyzoryk dla produkcji na żywo - teraz mobilnie

STREAMMACHINE MOBILE
Szwajcarski scyzoryk dla produkcji na żywo - teraz mobilnie

Nowy miniCASTER StreamMachine mobile to najnowszy koder SDI zdolny do łączenia zarówno produkcji sygnału z kamer internetowych, jak i wysokiej klasy aplikacji transmisji, zapewniające strumieniowanie do 30 Mbit. Co czyni produkcję jeszcze łatwiejszą niż kiedykolwiek wcześniej.

Jest idealnym towarzyszem dla odbiornika miniCASTER®; ma wygląd i intuicyjną funkcjonalność jaką można oczekiwać od sprzętu firmy miniCASTER®. Dzieli zarówno ten sam poziom zaawansowania technologicznego co inne produkty miniCASTER i został doskonale zaprojektowany do wykonywania swojej pracy.

Top 5 opcji miniCASTER StreamMachine mobile:

Bonding

Wbudowany modem LTE z możliwością podpicia dodatkowych 4 modemów (3G lub 4G) i zwiększenie przepustowości sieciowej LAN lub SAT. Cena 999,00 Euro plus VAT 23% za urządzenie/aplikację.

Drugi encoder

Użyj enodera stacjonarnie dla stworzenia wysokiej jakości transmisji. Dzięki drugiemu urządzeniu miej możliwość wykonania transmisji równoległej lub przechowaj i puść sesję do przodu. Cena 1999,00 euro plus VAT 23% za urządzenie/aplikację.

Adaptive Bitrate Streaming

Encoder programuje przepustowość komunikacji z odbiornikiem tak, aby dostosować przepustowość przed wysłaniem sygnału transmisji i umożliwić widoczność sygnału na odbiorniku. Cena 999,00 Euro plus VAT 23% za urządzenie/aplikację.

Mikser do miniCASTER StreamMachine mobile

Przełączaj pomiędzy 2 wejściami za pomocą oprogramowania (myszka) lub klawiatury. Użyj kadrowania i twórz obraz w obrazie (PIP) strumienia (przykład: głośnik i slajdy PowerPoint) dla strumieniowania aplikacji korporacyjnych. Cena 1499,00 Euro plus VAT 23% za urządzenie/aplikację.


FEC– Poprawa błędów naprzód ( Forward Error Correction)

Pozwala odbiornikowi do rekonstrukcji utraconych pakietów bez konieczności retransmisji. Cena 499,00 Euro plus VAT 23% za urządzenie/aplikację.

 

 

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE