Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Storage Bridge NSB-25 firmy NEXTO DI - uniwersalne urządzenie do przechowywania danych.

Uniwersalne urządzenie do przechowywania danych, przeznaczone dla filmowców pracujących w terenie, którzy potrzebują zgrać, przechować lub skopiować duże pliki danych w HD, 2K lub 4K w sposób bezpieczny, pewny i szybki.
NSB-25 wykorzystuje wymienne moduły kart pamięci oraz wymienne dyski i potrafi zgrać nawet na 3 napędy na raz z wielu różnych kart i formatów od razu na planie filmowym. Urządzenie poradzi sobie nawet z formatami 4K Raw z najnowszych kamer i aparatów typu DSLR.


Zaprojektowane jako niedrogie, wszechstronne i modułowe urządzenie do pracy w terenie, do pracy bez użycia laptopa. Posiada 2 wbudowane sloty na nośniki – Compact Flash i SD (SDHC, SDXC UHS-1) plus jeden slot na wymienny moduł na karty pamięci (do wyboru przez użytkownika), oferowany osobno – do wyboru jest 9 różnych modułów: SxS, P2, ExpressP2, XQD, RED, AJA Quad, AXSM, SSD (lub HDD) 2,5” oraz karty CFast. NSB-25 ma również 2 gniazda na wymienne napędy SSD (lub HDD) USB3.0.


Za pomocą pojedynczej operacji NSB-25 może wygenerować do trzech wiernych kopii jednocześnie (funkcja MCopy) na swoich dwóch wyjmowanych napędach oraz na jednym zewnętrznym napędzie po USB3.0 (lub RAID) z szybkością 150 MB/s.
Na potrzeby podglądu nagranego materiału jako miniatury lub odtworzenia klipów video w 2K lub podglądu w 4K urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy (800x400), na którym można odtwarzać formaty 2K w AVCHD, H.264, MPEG2 (do 50 Mb/s), ProRes, DNxHD, DV oraz DVCPRO HD. Można również mieć podgląd 4K Raw w formacie XAVC i AVC-Intra. W przyszłości pakiet upgrade’owy do 4K pozwoli urządzeniu transkodować 4K na H.264 na potrzeby szybkiego odtwarzania materiału video.


NSB-25 ma wbudowany głośnik oraz gniazdo słuchawkowe typu jack, a użytkownicy mogą podłączyć go do większego monitora poprzez port HDMI.
Urządzenie może również wygenerować plik Log chroniony przed błędami kodem CRC aby móc śledzić wykorzystanie zasobów, a podczas kopiowania pojedynczego pliku który ma 4GB i więcej NSB-25 wspiera formaty plików exFAT, UDF i HFS+.
Funcka Sync pozwala użytkownikowi na szybkie zgranie wszystkich lub tylko wybranych przez użytkownika folderów na inny napęd przez dotknięcie ekranu; by oszczędzić miejsca na dyskach i czasu, skopiowane zostaną tylko te pliki, które zmieniły się od ostatniej operacji typu Sync.


Urządzenie to ma wbudowaną, litowo-polimerową baterię akumulatorową 10000 mA, która działa do 3 godzin i może być ładowana przy użyciu dołączonego adaptora sieciowego lub kabla USB.
NSB-25 lub jego dwa wyjmowalne napędy można podłączyć do dowolnego komputera poprzez USB3.0, co pozwala użytkownikowi przeglądać, edytować lub transferować zawartość napędów na dany komputer.


Więcej informacji na
http://www.nextodi.com/product/en_nsb25.html
 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE