Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Statywy Miller – idealnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach


Gdy posiadamy kamerę warto zainwestować w odpowiedni statyw. Wiele firm oferuje tripody w bardzo zróżnicowanych cenach, oczywiście różnią się one także parametrami i jakością.

Firma Miller oferuje produkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę, gdyż sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Zestaw Compass20 Solo – doceniony m.in. przez Francesco Sandona

Zdjęcie Zestaw Compass20 Solo 3-stage Carbon Fibre

Statyw dostępny w ofercie sklepu.

cena: 10795zł

Compass20 Solo to trwały statyw z 3-stopniową regulacją ustawienia nóg. Wykonany jest z włókna węglowego, a z zewnątrz wykonany jest z delikatnego materiału odpornego na otarcia. Waży 7.40kg.  Dzięki tym cechom przenoszenie sprzętu jest bardzo wygodne i nie sprawia trudności. Ponadto, posiada szybkozłączkę. 75mm kula głowicy olejowej i przełączana przeciwwaga zapewniają udźwig od 2kg do 12kg. Płytka na górnej części statywu umożliwia płynne poruszanie do przodu i do tyłu. Statyw można ustawić na wysokość od 400mm do 2050mm, dzięki czemu odpowiednio dostosujemy go do wybranych ujęć. Gumowe zakończenie nóg statywu lub na metalowe kolce sprawia, że nawet na niewygodnych podłożu stabilnie ustawimy sprzęt.

  

Link do oryginalnego artykułu.

Zestaw Miller Air Alloy System (3001) – Patrick Drake i Kylie Flavell polecają Air Alloy System. W ponad 70 krajach można oglądać ich program When Patrick Met Kylie: A Love (of Food) Story. Łączą swoje pasje do gotowania i podróży.Używają zestawu Air Alloy System firmy Miller.

Zdjęcie Zestaw Miller Air Alloy System (3001)

Statyw dostępny w ofercie sklepu.

cena: 3100zł

Statyw posiada 2-stopniową regulację nóg. Minimalna wysokość wynosi 371mm, a maksymalna 1762mm. Waży zaledwie 4.90kg, co ułatwia przenoszenie i transport.  Przedział udźwigu 2-5kg. Sprawdza się w wielu różnych warunkach, zarówno w studiu jaki i w terenie.

  

Link do oryginalnego artykułu.

Zestaw Miller Air Carbon Fibre System (3005) – filmowiec Geoff Mackley i ceniony fotograf Bradley Ambrose  zdecydowali się nagrać jeden z najaktywniejszych wulkanów na świecie – Ambrym.  Zależało im, aby wybrany sprzęt był lekki, kompaktowy, a jednocześnie wytrzymały. Idealnym rozwiązaniem stał się Air Carbon  Fibre System. Tripod okazał się na tyle solidny, że przetrwał nawet erupcję wulkanu Dukono – został pokryty kurzem i popiołem, jednak nadal płynnie pracował.

Zdjęcie Zestaw Miller Air Carbon Fibre System (3005)

Statyw dostępny w ofercie sklepu.

cena: 4100zł

 

Link do oryginalnego artykułu.

  

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE