Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Stabilizator Zhiyun Crane 2

 

Gimbale to ostatnio bardzo modny sprzęt. Obecnie Zhiyun i Feiyu Tech to dwaj najpopularniejsi producenci przystępnych cenowo gimbali, którzy cały czas próbują ze sobą konkurować. Dziś chcielibyśmy skupić się na Zhiyun Crane 2

Ostrzenie w aparacie założonym na gimbalu to nie jest prosta sprawa dlatego Zhiyun Crane 2 to pierwszy stabilizator z kontrolą ostrości. Ostrość można regulować pokrętłem umieszczonym na rękojeści w czasie rzeczywistym aż w 3 płaszczyznach., zatem Zhiyun Crane 2 oferuje swoisty system follow focusa. Pokrętło ma fajny opór i po kilku minutach pracy można je wyczuć.

W nowym gimbalu otrzymamy również wyświetlacz OLED, dzięki któremu będziemy mieli podgląd aktualnie włączonego trybu czy też stanu naładowania baterii.

Producent poprawił nieco stabilność i czas reakcji poprzez wzrost momentu obrotowego silniczków. Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu teraz są one bardziej wydajne, a to przełożyło się na zwiększenie maksymalnego udźwigu. Ten od teraz wynosi 3,2 kg.
Crane 2 jest zasilany 3 akumulatorami 18650 zapewniając nawet do 18 godzin pracy. Bardzo ciekawą opcją jest funkcja ładowania aparatu w czasie rzeczywistym, umożliwi ona zasilanie aparatu z gimbala podczas pracy.
W gimbalu zastosowano również bardzo popularną na naszym rynku płytka montażową ze standardem Manfrotto ułatwia ona pracę z wieloma akcesoriami, umożliwiając szybką zmianę urządzenia.

Gimbal Zhiyun Crane 2 dostępny w naszej ofercie na www.beiks.com.pl

http://www.beiks.com.pl/stabilizatory/5521-zhiyun-crane-2.html

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE