Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony umożliwia użytkownikom nowych aparatów α wykonywanie fotografii w 14-bitowym formacie RAW bez kompresji

Informacja prasowa Sony.pl


- Nowy model α7S II będzie fabrycznie wyposażony w funkcję wyboru 14-bitowego formatu RAW z kompresją lub bez kompresji.
- Planowane bezpłatne aktualizacje wewnętrznego oprogramowania zapewnią tę możliwość w kolejnych modelach — najpierw w α7R II.

Firma Sony poinformowała, że nowy korpus α7S II, którego sprzedaż rozpocznie się przed końcem roku, będzie pozwalał użytkownikowi wybrać sposób zapisu fotografii w 14-bitowym formacie RAW: z kompresją lub bez kompresji. Firma ogłosiła ponadto, że zamierza wydać aktualizacje wewnętrznego oprogramowania, które stworzą analogiczną możliwość wyboru zapisu z kompresją lub bez kompresji użytkownikom kolejnych aparatów. Jako pierwsza pojawi się aktualizacja do wprowadzonego ostatnio pełnoklatkowego korpusu α7R II.

Korpusy α7S II i α7R II współpracują z systematycznie powiększaną rodziną obiektywów do systemu α. Obecnie tworzą ją 64 modele, w tym 13 obiektywów „FE” przeznaczonych do aparatów z mocowaniem typu E wyposażonych w pełnoklatkowy przetwornik obrazu. W 2016 roku, po planowanym rozszerzeniu oferty, liczba obiektywów α do korpusów z pełnoklatkowymi przetwornikami obrazu i mocowaniem typu E wzrośnie do przeszło dwudziestu.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE