Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

SONY SEL FE 135MM F1.8 GM

 

( Dostępny od ręki w naszych sklepach ) 

Jasny, stałoogniskowy obiektyw 135 mm F1,8 zapewniający doskonałą rozdzielczość efekt bokeh i AF

Zaawansowana technologia Sony umożliwia stworzenie wyjątkowo jasnego teleeobiektywu, który pozwala uzyskać zachwycającą rozdzielczość na obszarze całego kadru nawet przy wartości F1,8 oraz wspaniały efekt bokeh – znak rozpoznawczy serii G Master.

Elementy XA i Super ED zapewniają wysoką rozdzielczość

Elementy XA (Extreme Aspherical), ze szkła Super ED (o bardzo małej dyspersji) i szkła ED użyte w zaawansowanej konstrukcji optycznej skutecznie korygują aberrację, a system nastawiania ostrości z „szybującymi” soczewkami wykorzystuje pomiary korekcji aberracji, co pozwala zachować najwyższą możliwą rozdzielczość aż do krawędzi

Zgodność z FE 135mm F1.8 GM

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zgodności obiektywu z korpusami aparatu, skorzystaj z poniższego łącza.

.Niektóre korpusy aparatów mogą wymagać aktualizacji oprogramowania w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności.

obrazu w całym zakresie ostrości.

Płytka Glębia ostrości i zachwycający efekt bokeh G Master

Niezwykle wysoka precyzja powierzchni elementów XA, dokładna kontrola aberracji sferycznych zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji, oraz 11-listkowa kołowa przysłona tworzą wyjątkowo gładki, elegancki efekt bokeh G Master, który maksymalizuje twórcze możliwości płytkiej głębi ostrości w obiektywie F1,8 o ogniskowej 135 mm.

Podwójne silniki liniowe XD z przodu i z tyłu zapewniają szybki, precyzyjny i cichy autofokus

Innowacyjne silniki liniowe XD (extreme dynamic) firmy Sony pozwalają utrzymać ostrość na poruszających się obiektach, wykonawcach na scenie lub innych równie dynamicznych obiektach z niesamowitą szybkością, precyzją i niezawodnością. Umożliwiają również sterowanie cichym i praktycznie pozbawionym wibracji autofokusem.

Mechanizm nastawiania ostrości z „szybującymi” soczewkami

Mimo że jest to 135-milimetrowy teleobiektyw, system nastawiania ostrości z „szybującymi” soczewkami kontrolujący aberracje przy wszystkich odległościach od obiektu pozwala uzyskać minimalną odległość od obiektu o wartości 0,7 m i maksymalne powiększenie 0,25x podczas robienia zdjęć z bliska. Dzięki temu małe obiekty można fotografować z wysoką rozdzielczością i pięknym efektem bokeh.

Piękne obrazy oraz mobilność, funkcjonalność i niezawodność

Ważne funkcje to przyciski blokady ostrości, ogranicznik zakresu ostrzenia, pierścień przysłony z trybami regulacji blokady, odporność na kurz/wilgoć1 i fluorytowa powłoka przedniej soczewki. To obiektyw dostosowany do potrzeb profesjonalistów w zakresie sterowania i niezawodności zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów.

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE