Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony PXW-X200: oprogramowanie wewnętrzne 2.2

Nowe funkcje i ulepszenia: 

● Równoczesny zapis w formacie MPEG2 HD 4:2:0 na dwóch kartach pamięci
● Dwa gniazda na karty pamięci SxS umożliwiające równoległy zapis plików MPEG HD w systemie exFAT i UDF.
● Zgodność z kartami SDXC (tylko exFAT).
● Personalizowane menu użytkownika z funkcją blokady pozwalającą uniknąć niepożądanych zmian.
● Aplikacja Content Browser Mobile pozwalająca na wykonanie wstępnego montażu przy użyciu smartfona lub tabletu. W przypadku nagrań w formacie UDF i exFAT, można następnie wyeksportować listę montażową z przyciętym plikiem proxy lub plikami o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio do programu do montażu nieliniowego. Istnieje ponadto możliwość zdalnego przeglądania plików i ich przesyłania do studia telewizyjnego.

Pobierz nowe oprogramowanie wewnętrzne kamery PXW-X200 tutaj 

Zdjęcie Sony PXW-X200

Możliwość nagrywania w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP oraz MPEG HD 422 50 Mb/s zapewnia doskonałą jakość obrazu w zastosowaniach transmisyjnych, takich jak produkcja reportaży i filmów dokumentalnych

Kompaktowa kamera XDCAM PXW-X200 z trzema przetwornikami Exmor™ CMOS o wielkości 1/2 cala umożliwia rejestrowanie nagrań o wysokiej czułości i niskim poziomie szumu w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP, a także MPEG HD 422 50 Mb/s, MPEG HD 420 35 Mb/s, MPEG IMX i DV. Jako następca modelu PMW-200, kamera PXW-X200 ma wiele atrakcyjnych funkcji, w tym podwójne gniazdo na karty pamięci SxS do jednoczesnego nagrywania, zapis do pamięci podręcznej, nagrywanie w przyspieszonym i zwolnionym tempie, 3,5-calowy, kolorowy panel LCD QHD (960 x 540) oraz profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy HD Fujinon z zoomem 17x i trzema niezależnymi pierścieniami z ogranicznikami końcowymi, który umożliwia powiększanie w zakresie od 29,3 mm do 499 mm (w przeliczeniu na format 35 mm). Kamera PXW-X200 ma również wbudowaną funkcję pracy bezprzewodowej, a także funkcje zdalnego sterowania, przesyłania plików, monitorowania za pomocą smartfonów i tabletów oraz strumieniowania*.
*Funkcja strumieniowania wymaga uaktualnienia oprogramowania układowego.

Znakomita jakość obrazu
Trzy przetworniki Exmor™ CMOS 1/2 cala zapewniają wysoką czułość i niski poziom szumów.

Nagrywanie w wielu formatach, w tym XAVC
Możliwość nagrywania w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP, a także w formatach MPEG HD 422 50 Mb/s, MPEG HD 420 35 Mb/s, MPEG IMX i DV.

Profesjonalne funkcje
Kamera ma podwójne gniazdo na karty pamięci SxS do jednoczesnego nagrywania, funkcję zapisu do pamięci podręcznej, funkcje nagrywania w przyspieszonym i zwolnionym tempie oraz 3,5-calowy kolorowy panel LCD QHD (960 x 540).

Profesjonalny obiektyw Fujinon z powiększeniem 17x i rozdzielczością HD
Niezależne pierścienie ostrości, zoomu i przysłony z ogranicznikami końcowymi umożliwiają powiększanie w zakresie od 29,3 mm do 499 mm (w przeliczeniu na format 35 mm).

Praca bezprzewodowa
Dostępne są funkcje zdalnego sterowania, przesyłania plików, monitorowania za pomocą smartfonów i tabletów, a także strumieniowania*.
* Funkcja strumieniowania wymaga uaktualnienia oprogramowania układowego.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE