Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony PXW-X200: aktualizacja oprogramowania 1.2

Nowe wersje wewnętrznego oprogramowania studyjnych i profesjonalnych urządzeń A/V firmy Sony

Nowe funkcje i ulepszenia:

Dostępna jest funkcja strumieniowej transmisji przez sieć przewodową/bezprzewodową lub sieć komórkową 3G/4G.
Aktywna jest stopka MI, do której można podłączyć lampę wideo z zasilaniem akumulatorowym HVL-LBPC i zestawy mikrofonów bezprzewodowych UWP-D11/D12.
Przy nagrywaniu w formatach XAVC-I i XAVC-L istnieje możliwość rejestracji danych GPS jako metadanych.
Dostępna jest funkcja nagrywania równoczesnego. Kamera może równocześnie nagrywać ten sam materiał na dwa nośniki, na przykład w celu stworzenia jednej wersji do dalszej obróbki, a drugiej do archiwizacji. Usprawnia to organizację pracy.

Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

Zdjęcie Sony PXW-X200

Kamera dostępna w ofercie sklepu.

Cena: 26500zł

Możliwość nagrywania w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP oraz MPEG HD 422 50 Mb/s zapewnia doskonałą jakość obrazu w zastosowaniach transmisyjnych, takich jak produkcja reportaży i filmów dokumentalnych

Kompaktowa kamera XDCAM PXW-X200 z trzema przetwornikami Exmor™ CMOS o wielkości 1/2 cala umożliwia rejestrowanie nagrań o wysokiej czułości i niskim poziomie szumu w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP, a także MPEG HD 422 50 Mb/s, MPEG HD 420 35 Mb/s, MPEG IMX i DV. Jako następca modelu PMW-200, kamera PXW-X200 ma wiele atrakcyjnych funkcji, w tym podwójne gniazdo na karty pamięci SxS do jednoczesnego nagrywania, zapis do pamięci podręcznej, nagrywanie w przyspieszonym i zwolnionym tempie, 3,5-calowy, kolorowy panel LCD QHD (960 x 540) oraz profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy HD Fujinon z zoomem 17x i trzema niezależnymi pierścieniami z ogranicznikami końcowymi, który umożliwia powiększanie w zakresie od 29,3 mm do 499 mm (w przeliczeniu na format 35 mm). Kamera PXW-X200 ma również wbudowaną funkcję pracy bezprzewodowej, a także funkcje zdalnego sterowania, przesyłania plików, monitorowania za pomocą smartfonów i tabletów oraz strumieniowania*.
*Funkcja strumieniowania wymaga uaktualnienia oprogramowania układowego.

 • Znakomita jakość obrazu


  Trzy przetworniki Exmor™ CMOS 1/2 cala zapewniają wysoką czułość i niski poziom szumów.

 • Nagrywanie w wielu formatach, w tym XAVC

  Możliwość nagrywania w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP, a także w formatach MPEG HD 422 50 Mb/s, MPEG HD 420 35 Mb/s, MPEG IMX i DV.

 • Profesjonalne funkcje

  Kamera ma podwójne gniazdo na karty pamięci SxS do jednoczesnego nagrywania, funkcję zapisu do pamięci podręcznej, funkcje nagrywania w przyspieszonym i zwolnionym tempie oraz 3,5-calowy kolorowy panel LCD QHD (960 x 540).

 • Profesjonalny obiektyw Fujinon z powiększeniem 17x i rozdzielczością HD

  Niezależne pierścienie ostrości, zoomu i przysłony z ogranicznikami końcowymi umożliwiają powiększanie w zakresie od 29,3 mm do 499 mm (w przeliczeniu na format 35 mm).

 • Praca bezprzewodowa

  Dostępne są funkcje zdalnego sterowania, przesyłania plików, monitorowania za pomocą smartfonów i tabletów, a także strumieniowania*.
  * Funkcja strumieniowania wymaga uaktualnienia oprogramowania układowego.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE