Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony PXW-FS7: wersja 4.10 - aktualizacja oprogramowania


Nowe funkcje i ulepszenia:
● Poprawa działania przycisku zoomu na uchwycie w trybie małej prędkości zmian zoomu.
● Wyeliminowanie rzadkich przypadków zapisu ujęcia z ustawieniem gamma innym niż wybrane przez użytkownika.
● Ogólna poprawa stabilności działania i funkcjonalności kamery.
Pobierz nowe oprogramowanie wewnętrzne kamery PXW-FS7 tutaj

Zdjęcie Kamera Sony PXW-FS7

Kamera PXW-FS7 jest efektem wieloletniego dialogu, jaki prowadzimy z autorami zdjęć do filmów dokumentalnych. Pod wpływem ich uwag i sugestii od nowa zaprojektowaliśmy uchwyt, poprawiliśmy wizjer, zoptymalizowaliśmy wyważenie i ergonomię. Nasi projektanci wykorzystali też doświadczenie Sony w dziedzinie kodeków 4K i HD, przetworników obrazu Super 35 oraz zapisu na kartach pamięci. W rezultacie powstała kamera, która idealnie nadaje się dla dokumentalisty i dobrze sprawdza się w produkcji wiadomości, programów z gatunku „reality TV”, rozrywki telewizyjnej z elementami improwizacji oraz w wielu innych zastosowaniach.

 

Wygodne filmowanie z ramienia
Na rynku nie brakuje kamer reklamowanych jako „niedrogie”. Paradoksalnie, żeby użyć ich do zdjęć z ręki, trzeba sporo zainwestować w uchwyty, wsporniki, wizjery itp. Z kamerą PXW-PS7 jest inaczej. Model ten zaprojektowano od zera z myślą o wygodnym opieraniu go na klatce piersiowej lub ramieniu. Na specjalnie ukształtowanym, teleskopowym uchwycie znajduje się dźwignia zoomu, przycisk rozpoczynania i zatrzymywania nagrywania oraz elementy o programowalnej funkcji. Dostarczany przez Sony solidny wizjer jest dogodnie przesunięty w lewo. W szerokim zakresie można też przemieszczać go do przodu lub do tyłu.

Uniwersalność systemu mocowania α
Firmowy system mocowania Sony α gwarantuje zgodność i znakomitą współpracę z obiektywami produkowanymi zarówno przez Sony, jak i inne firmy. Kamera FS7 jest wyposażona w gniazdo na obiektywy z mocowaniem typu E. Po zamontowaniu odpowiedniego adaptera można jednak instalować na niej obiektywy kinowe i do lustrzanek, w tym produkowane przez Sony szkła z mocowaniem typu A. Oznacza to łatwość użycia zarówno posiadanych, jak i nowo nabywanych obiektywów.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE