Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony prezentuje na targach Photography Show 2016 prototyp nowego bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem

 

Sony prezentuje na targach Photography Show 2016 prototyp nowego bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem

Podczas targów Photography Show 2016 firma Sony po raz pierwszy w Europie pokaże prototyp nowego bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem, spełniającego rosnące wymagania profesjonalnych fotografów posługujących się sprzętem Sony.

Nowy system oświetlenia jest przeznaczony do użytku z aparatami α z wymiennymi obiektywami oraz zewnętrznymi lampami błyskowymi. W jego skład wejdzie bezprzewodowy sterownik radiowy FA-WRC1M oraz odbiornik bezprzewodowy FA-WRR1.

Nowy, oparty na łączności radiowej system zdalnego sterowania będzie miał nawet 30 metrów zasięgu. Zapewni dzięki temu wyjątkową elastyczność pracy z bezprzewodowymi lampami błyskowymi i znakomite działanie w każdych warunkach. System pozwala na sterowanie maksymalnie 15 zewnętrznymi lampami błyskowymi w maksymalnie 5 grupach. Użytkownik ma możliwość ręcznego lub automatycznego sterowania mocą błysku obsługiwanych lamp. Nowy system pozwoli ponadto na synchronizację lamp z czasami migawki do 1/250 sekundy; dostępny będzie też tryb synchronizacji z krótkimi czasami ekspozycji (HSS).

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE