Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony PMW-PZ1 - Już w Sprzedaży

 

Większa wygoda przy produkcjach 4K dzięki obsłudze różnych formatów i uniwersalnemu zestawowi łączy

Odtwarzacz kart pamięci SxS PMW-PZ1 4K jest niedrogim rozwiązaniem do odtwarzania o wysokiej jakości, umożliwiającym nagrywanie w jakości 4K i stosowanie w postprodukcji. Odtwarzacz PMW-PZ1 umożliwia odtwarzanie w wielu formatach rozdzielczości 4K (w tym 59,94p, 50p, 29,97p, 25p, 23,98p i 24p*), QFHD i HD. Obejmuje to m.in. formaty XAVC Intra, XAVC Long, XAVC S-Long*, MPEG HD422* i MPEG HD*. Wyposażenie odtwarzacza PMW-PZ1 obejmuje gniazdo na kartę SxS, wyjście HDMI, 4 wyjścia 3G/HD-SDI, wyjście audio oraz kolorowy monitor LCD. Ta kombinacja uniwersalnych interfejsów umożliwia bezproblemowe odtwarzanie, kopiowanie i monitorowanie nagrań 4K i HD w przypadku wielu zastosowań, od zdjęć plenerowych po postprodukcję na ściany wideo. 
* Wymaga aktualizacji oprogramowania (planowane na 3. kwartał 2015 r.)

 • Zgodność z różnymi formatami 4K i HD

  Odtwarzacz PMW-PZ1 ma bardzo wszechstronne możliwości odtwarzania w wielu formatów rozdzielczości 4K i HD. Może odtwarzać m.in. formaty XAVC Intra, XAVC Long, XAVC S-Long*, MPEG HD422* i MPEG HD*. Obejmuje to odtwarzanie formatu XAVC Intra o rozdzielczości 4K w trybach 59,94p, 50p, 29,97p, 25p, 23,98p i 24p*. 

  * Wymaga aktualizacji oprogramowania (planowane na 3. kwartał 2015 r.)

 • Funkcja bezpośredniego odtwarzania i oglądania

  Odtwarzacz PMW-PZ1 umożliwia bezpośrednie odtwarzanie z kard pamięci SxS lub z zewnętrznej pamięci USB. Nie oznacza to, że odtwarzacz PMW-PZ1 gwarantuje możliwość odtwarzania wideo i dźwięku w czasie rzeczywistym ze wszystkich zewnętrznych nośników pamięci. Należy używać odpowiednich nośników w zależności od szybkości bitowej danych. Zalecamy dysk HDD typu SSD lub Raid.

 • Łatwy proces kopiowania i tworzenia kopii zapasowej

  Model PMW-PZ1 jest wyposażony w łącze USB przeznaczone do podłączania zewnętrznych nośników USB. Pozwala to użytkownikom kopiować danych z karty SxS wprost na nośnik zewnętrzny — bez używania żadnych innych urządzeń. Odtwarzacz PMW-PZ1 tworzy rejestr wykonanych kopii* (w formacie csv) na zewnętrznym nośniku USB. Dzięki temu użytkownik może szybko sprawdzić nazwy skopiowanych plików. Aby uniknąć błędów w kopiowaniu, można włączyć funkcję weryfikacji kopii.

 • Uniwersalne sterowanie i przedni wyświetlacz LCD

  Odtwarzacz PMW-PZ1 umożliwia łatwe sterowanie bezpośrednio z przedniego panelu, na którym znajduje się kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej jakości i przekątnej 3,5". Sterowanie jest też możliwie za pomocą myszy USB poprzez interfejs USB. Ponadto można korzystać ze standardu RS-232C do sterowania przez sieć (potrzebny kabel do konwersji sygnału USB)*.

  * Wymaga aktualizacji oprogramowania (planowane na 3. kwartał 2015 r.)

 • Wybór interfejsów

  Od odtwarzacza na karty pamięci oczekuje się łatwości i szybkości użycia — a co za tym idzie współpracy z wieloma różnymi urządzeniami. Model PMW-PZ1 spełnia to wymaganie. Jest wyposażony w szereg gniazd wejściowych i wyjściowych, w tym port HDMI oraz cztery wyjścia 3G/HD-SDI*1. Dla zapewnienia maksymalnej uniwersalności w różnych warunkach produkcji port HDMI współpracuje nie tylko z profesjonalnymi monitorami i projektorami, lecz nawet z telewizorami powszechnego użytku. Dostępne jest również niezależne wyjście audio. Z przodu odtwarzacza znajdują się dwa porty USB: jeden służy do podłączenia zewnętrznego nośnika USB, a drugi współpracuje z myszą używaną do obsługi urządzenia. Poza kopiowaniem danych możliwe jest odtwarzanie klipów z zewnętrznego nośnika USB*2.

  *1 Wyjścia 3G/HD-SDI: podwójne próbkowanie z przeplotem
  *2 Należy używać odpowiednich nośników w zależności od szybkości bitowej danych.

Zdjęcie Sony PMW-PZ1 Odtwarzacz kart pamięci SxS 4K

Sony PMW-PZ1 Odtwarzacz kart pamięci SxS 4K

Cena : 14900zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE