Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony NEX-EA50M Kamkorder NXCAM z wielkoformatowym przetwornikiem obrazu oraz z obiektywem SELP18105G

 

 

Zdjęcie Kamera Sony NEX-EA50M

Uniwersalny i przystępny cenowo kamkorder NXCAM z przetwornikiem wielkoformatowym

Model NEX-EA50M to profesjonalny kamkorder NXCAM z wielkoformatowym przetwornikiem obrazu CMOS Exmor™ APS-C HD i systemem wymiennych obiektywów z mocowaniem E-mount. Zapewnia wyjątkową swobodę twórczą zarówno podczas filmowania w rozdzielczości Full HD, jak i robienia wysokiej jakości zdjęć. Jest wyposażony w obiektyw SELP18105G z serii „G” 18–105 mm ze stałym otworem przysłony F4 i serwomechanizmem regulacji powiększania. Obiektyw wyposażony jest w stały maksymalny otwór przysłony F4 w całym zakresie przybliżeń oraz cichą i ciągłą zmienną regulację ostrości/powiększenia/przysłony. Długość obiektywu pozostaje taka sama, aby zapewnić maksymalną spójność obsługi połączoną ze stabilizacją obrazu Optical Steady Shot™, dzięki czemu obiektyw doskonale nadaje się do filmowania obiektów w ruchu. Zmienna prędkość regulacji ogniskowej kontrolowana jest elektronicznie przez dźwignie zoomu umieszczone na rękojeści kamkordera i górnym uchwycie, przełącznik na obiektywie i kompatybilne kontrolery zdalnego sterowania LANC. Innowacyjna konstrukcja z wysuwaną poduszką na ramię pozwala na trzymanie pracującego kamkordera w dłoni lub na barku, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów.

 

 • Wyposażony w obiektyw z serii „G” ze stałym otworem przysłony F4 i serwomechanizmem regulacji powiększania

  Kamkorder NEX-EA50M wyposażony jest w obiektyw SELP18105G 18–105 mm ze stałym maksymalnym otworem przysłony F4 w całym zakresie przybliżeń.

 • Nagrywanie w rozdzielczości Full HD

  Kamkorder obsługuje nagrywanie w formacie AVCHD 2.0 z pełną rozdzielczością 1920 × 1080. Co więcej, możliwe jest wybranie trybu 60 lub 50 Hz (50p/25p/50i albo 60p/30p/24p/60i) UWAGA: **określenie 60p/i oznacza 59,94p/i, natomiast określenia 30p i 24p oznaczają odpowiednio 29,97p oraz 23,98p.

 • Wielkoformatowy przetwornik obrazu zapewniający swobodę twórczą

  Wielkoformatowy przetwornik CMOS APS-C HD jest przeznaczony do rejestrowania ruchomych obrazów w wysokiej jakości i umożliwia uzyskanie bardzo małej głębi ostrości. Zastosowanie wielkoformatowego przetwornika obrazu CMOS APS HD typu Exmor zapewnia użytkownikom wyjątkową swobodę twórczą zarówno podczas filmowania w rozdzielczości Full HD, jak i robienia wysokiej jakości zdjęć.

 • Unikalna konstrukcja zapewniająca wszechstronność zastosowań

  Unikalna konstrukcja kamkordera NEX-EA50M zwiększa jego wszechstronność. Wysuwana poduszka pozwala oprzeć kamkorder na ramieniu, dzięki czemu zyskuje się większą stabilność przy dłuższym nagrywaniu ujęć. Z kolei po schowaniu poduszki na ramię urządzenie staje się na tyle małe, że z powodzeniem może być używane jako kamera przenośna, co pozwala użytkownikom na uchwycenie jeszcze większej ilości ujęć.

 • System wymiennych obiektywów z mocowaniem E-mount

  Kamkorder NEX-EA50M wykorzystuje opracowany przez firmę Sony system wymiennych obiektywów z mocowaniem E-mount, który umożliwia korzystanie z funkcji automatycznego ustawiania ostrości, automatycznego sterowania ekspozycją oraz stabilizacji obrazu podczas pracy. Dzięki małej odległości między obiektywem a matrycą możliwe jest zamontowanie zarówno obiektywu z mocowaniem A-mount (za pośrednictwem adaptera obiektywu LA-EA4), jak i obiektywów innych producentów (z użyciem odpowiedniego adaptera zewnętrznego).

 • Wyposażony w obiektyw z serii „G” ze stałym otworem przysłony i serwomechanizmem regulacji powiększania

  Obiektyw SELP18105G z serii „G” 18–105 mm z serwomechanizmem regulacji powiększania jest wyposażony w stały maksymalny otwór przysłony F4 w całym zakresie przybliżeń oraz cichą i ciągłą zmienną regulację ostrości/powiększenia/przysłony. Długość obiektywu pozostaje taka sama, aby zapewnić maksymalną spójność obsługi połączoną ze stabilizacją obrazu Optical Steady Shot™, dzięki czemu obiektyw doskonale nadaje się do filmowania obiektów w ruchu. Zmienna prędkość regulacji ogniskowej kontrolowana jest elektronicznie przez dźwignie zoomu umieszczone na rękojeści kamkordera i górnym uchwycie, przełącznik na obiektywie i kompatybilne kontrolery zdalnego sterowania LANC.

 • Produkt z rodziny profesjonalnych kamkorderów NXCAM

  Kamkorder NEX-EA50M udostępnia wiele profesjonalnych funkcji, które są domeną urządzeń z serii NXCAM, takich jak obsługa 2 kanałów sygnału audio z użyciem gniazd XLR, obsługa dźwięku w formacie LPCM, obsługa kodów czasowych, funkcja UB czy wbudowany odbiornik GPS.

 • Zdjęcia w rozdzielczości 16,1 megapiksela

  Kamkorder pozwala robić zdjęcia w rozdzielczości 16,1 megapiksela i obsługuje tylko format JPEG. NEX-EA50M ma wbudowaną migawkę mechaniczną, która minimalizuje efekt rozmycia przy zbyt długim czasie ekspozycji podczas robienia zdjęć.

 • Duży wybór nośników nagrywania

  Do kamkordera można podłączyć bezpośrednio moduł pamięci flash firmy Sony — HXR-FMU128, co pozwala na szybkie tworzenie kopii zapasowych. Kamkorder obsługuje też karty Mirroring Memory Stick (MS-PX64/32/16) — pierwsze na świecie karty pamięci, które obsługują funkcję tworzenia kopii lustrzanej. Jednoczesny zapis na dwóch nośnikach danych gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo nagrań. Ta profesjonalna karta pamięci jest dostępna w 3 różnych pojemnościach: 16 GB, 32 GB i 64 GB.

Zdjęcie Kamera Sony NEX-EA50M

Kamera Sony NEX-EA50M dostępna w ofercie sklepu
Cena: 10850zł

  

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE