Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony MCX-500: wersja 1.01 - aktualizacja oprogramowania

Nowe funkcje i ulepszenia:
1. Obsługiwane są aktualizacje listy certyfikatów USTREAM.

Pobierz nowe oprogramowanie wewnętrzne miksera MCX-500 tutaj

Zdjęcie Mikser Sony MCX-500

MCX-500 to oferowany w przystępnej cenie, wyjątkowo łatwy w obsłudze i uniwersalny mikser produkcyjny dla pojedynczego operatora lub małego zespołu. Urządzenie zapewnia studyjny standard obsługi wydarzeń na żywo. Szereg wejść wideo — profesjonalne 3G-SDI, HDMI i kompozytowe wideo — oraz dedykowany kanał nakładek DSK daje swobodę wykorzystywania oraz łączenia urządzeń używanych do produkcji.

Nowe możliwości
Coraz większą rolę podczas wydarzeń na żywo odgrywają materiały wideo. Ułatwiają one przyciągnięcie klientów, ożywiają prezentację, generują też dodatkowe przychody ze strumieniowej transmisji na żywo i sprzedaży nagrań. System MCX-500 idealnie sprawdzi się przy nagrywaniu i transmitowaniu na żywo różnych wydarzeń, od koncertów muzyki pop przez śluby i kazania po seminaria i prezentacje w firmach. Jego możliwości pozwalają wyjść poza prostą rejestrację wydarzenia i zapewnić widzom atrakcyjne wrażenia.


Sprostać każdemu wyzwaniu
Zlecenie wykonywane jednego dnia może polegać na prostym miksowaniu materiałów wideo z różnych źródeł w celu uzupełnieniu występu mówcy na scenie. Kolejny dzień może przynieść zamówienie na program przeznaczony do wyświetlania na monitorach w dużej sali konferencyjnej. A w następnym tygodniu ktoś będzie potrzebował strumieniowej transmisji na żywo realizowanej z komputera PC/Mac lub wprost z systemu MCX-500 z podłączonym routerem, przy użyciu serwisu Ustream®. Niezależnie od rodzaju wydarzenia można natychmiast przekazać klientowi nagranie dokonane dzięki wbudowanemu gniazdu na kartę SD. Nie trzeba więc używać zewnętrznego rejestratora ani tracić czasu na montaż po wydarzeniu.

* W regionach, w których serwis Ustream® nie jest dostępny, mogą być obsługiwane alternatywne serwisy. Prosimy o kontakt z lokalnym partnerem Sony Professional Solutions Specialist.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE