Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Sony FDR-AXP33 Kamera 4K. Na wymiar dłoni.

 

 

Profesjonalna jakość, wymiar dłoni
Nagrane wspomnienia ożyją na obrazach 4K — czterokrotnie bardziej szczegółowych od materiałów Full HD. Kamera FDR-AXP33 wyposażona jest w stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot™ i obiektyw ZEISS.

Niewielka kamera umożliwiająca ręczne wybieranie ustawień

Kamera FDR-AXP33 jest o ponad 30% bardziej zwarta i poręczna od swojej poprzedniczki — niedużej FDR-AX100. Mimo to pozwala w prosty, intuicyjny sposób dopasowywać rozbudowany zestaw ręcznych ustawień do warunków filmowania.

Twoje najlepsze filmy — ostre i wyraźne

Dzięki stabilizacji całej ścieżki optycznej, obejmującej obiektyw i przetwornik obrazu, nasz zaawansowany stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot umożliwia zapis wyjątkowo stabilnego obrazu.

 

Stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot
Wyjątkowo stabilny obraz filmowy uzyskuje się w całym zakresie ogniskowych. Nasz najnowszy stabilizator obrazu jest 13-krotnie bardziej efektywny niż stabilizator Optical SteadyShot pracujący w trybie standardowym.

Doskonałe zdjęcia

Aby materiał zarejestrowany kamerą mógł wyglądać jak profesjonalne nagranie, Sony kontynuuje rewolucję w rozdzielczości. Najlepsze technologie są optymalizowane w taki sposób, aby najlepiej wykorzystywały potencjał najnowszych formatów nagrywania.

 Bogaty, zachwycający obraz 4K

Aby materiał zarejestrowany kamerą mógł wyglądać jak profesjonalne nagranie, Sony kontynuuje rewolucję w rozdzielczości. Najlepsze technologie są optymalizowane w taki sposób, aby najlepiej wykorzystywały potencjał najnowszych formatów nagrywania.

 

Filmuj dłużej i lepiej

Nie wszystkie filmy nagrywa się tak samo. Dzięki inteligentnej kompresji cyfrowej format XAVC S umożliwia zapis materiału 4K z przepływnością do 100 Mb/s. 1

 

Duży przetwornik obrazu CMOS Exmor R™
Czuły przetwornik obrazu wiernie oddaje klimat scen filmowanych w pomieszczeniach lub przy słabym oświetleniu.

 

Procesor obrazu BIONZ X™
Procesor BIONZ X nadaje obrazowi bardziej naturalny wygląd i pozwala na użycie nowych funkcji, wykorzystujących jego większą wydajność.

 

Obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T* 29,8 mm
Obiektyw jest zaprojektowany z myślą o nagrywaniu obrazu 4K. Idealnie nadaje się do filmowania krajobrazów. Wyposażony jest także w 10-krotny zoom optyczny.

 

Radość przy filmowaniu — i później
Kamera FDR-AXP33 została stworzona do łatwego filmowania i szybkiego montażu nagranego materiału. Dzięki niej wszystkie ważne wspomnienia zostaną zapisane dokładnie tak, jak je pamiętamy.

CECHY:

 

Zdjęcie Kamera Sony FDR-AXP33

Kamera dostępna już wkrótce!!

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE