Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Quadrocopter DJI Inspire1 - nowa wersja oprogramowania

 Aktualizacja firmware v1.2.1.06 zawiera następujące ulepszenia:

1. Naprawiono problem z ograniczoną liczbą Inteligentnych Baterii, które nie odzyskują stanu początkowego, jeżeli były przechowywane przez dłuższy okres czasu na poziomie energii poniżej 40%.

Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

Zdjęcie Quadrocopter DJI Inspire1 z wbudowaną kamerą

Quadrocopter DJI Inspire 1 z wbudowana kamerą i 3-osiowym gimbalem pozwala rejestrować obraz w 4K i wykonywać zdjęcia 12MP. Inspire 1 posiada system składanych ramion, a spód śmigła silnika posiada stópkę do lądowania niezbędną, gdy ramiona są obniżone. Podczas lotu ramiona podnoszą się, aby kamera miała niezakłócony obraz w 360°, a 3-osiowy gimbal zapewnia stabilizację. Kamera zapisuje materiał na kartach pamięci microSDHC/SDXC, może także przesyłać na żywo 720p na urządzenia mobilne posiadające aplikację DJI Lightbridge, na ekrany lub na FPC z wejściem HDMI. Jeden nadajnik (radiowy) jest w zestawie, a kolejny można nabyć, tak by jeden operator sterował, a drugi operował przechyłem kamery.

Inspire 1 posiada zintegrowany GPS pozwalający na stabilną i niezawodną charakterystykę lotu oraz automatyczny powrót quadrocoptera w miejsce startu w wypadku np. utraty sygnału.

Kamera Inspire 1 może rejestrować w rozdzielczości 4K z 24p i 30p lub w HD od 24p do 60p. Posiada sensor 1/2.3” CMOS z obiektywem o 94° polu widzenia (FOV).

3-osiowy gimbal posiada bezszczotkowy silnik. Kamera może obracać się o 360°, a obraz pozostaje stabilny.

  • · Rejestruje obraz w 4Ki zdjęcia 12MP
  • · 3-osiowy stabilizator
  • · Zintegrowany GPS
  • · Wsparcie pracy z dwoma nadajnikami
  • · System składanych ramion wykonanych z włókna węglowego
  • · Pracuje z aplikacją DJI Lightbridge Ground System
  • · 360° pole widzenia

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE