Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Promocja dla kupujących aparaty z serii LUMIX G od Panasonic

 
Warszawa, 5 maja 2015 r. – Już po raz kolejny Panasonic przygotował wyjątkową promocję dla swoich klientów. Osoby, które do 31 lipca 2015 r. kupią aparat z serii LUMIX G otrzymają gwarancję jakości przedłużoną aż do 5 lat. Aparaty z serii LUMIX G to najbardziej zaawansowane bezlusterkowce Panasonic, które pozwalają uchwycić każdą ważną chwilę w przystępny dla użytkownika sposób.
Z myślą o swoich klientach firma Panasonic objęła 5-letnią gwarancją aparaty z serii LUMIX G. By wziąć udział w promocji wystarczy zachować paragon po zakupie aparatu z serii LUMIX G (promocją objęte są aparaty kupione w dowolnym punkcie sprzedaży na terenie całej Polski) i zarejestrować się na stronie lumixg5lat-panasonic.pl. Należy tego dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu. Po rejestracji uczestnik promocji otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o jej potwierdzenie w ciągu 72 godzin. Dokumentem, który potwierdza przedłużenie gwarancji jest pobrany ze strony, wydrukowany i zachowany certyfikat przedłużonej gwarancji oraz dokumentacja zakupu aparatu (paragon lub faktura).
LUMIX G to najbardziej zaawansowana linia bezlusterkowych aparatów Panasonic o największym systemie obiektywów na rynku, które zachwycają nie tylko zaawansowanymi technologiami, ale i piękną stylistyką.
Który model najlepiej wybrać?
LUMIX GF7 to elegancki bezlusterkowiec z odchylanym monitorem i funkcjami do zdjęć autoportretowych. Aparat zapewnia imponującą jakość obrazu. Łatwy w obsłudze daje nieograniczoną swobodę tworzenia kreatywnych zdjęć za pomocą licznych funkcji. Jedną z nich jest tryb „selfie” z opcją natychmiastowego udostępniania zdjęć rodzinie i znajomym.
Aparat LUMIX GH4 to hybrydowy model, który najlepiej sprawdzi się podczas robienia zdjęć i nagrywania materiałów wideo. Aparat pozwala bowiem na rejestrowanie filmów w jakości 4K przy prędkości 24 bądź 30 klatek na sekundę. Model ten nie ustępuje najnowocześniejszym kamerom, a do tego może pracować z różnymi obiektywami – jest lekki i poręczny. Doskonałe parametry oraz konstrukcja tego modelu zacierają granice pomiędzy aparatami fotograficznymi dla konsumentów i profesjonalistów.
LUMIX GM5 to doskonały wybór dla osób, którym zależy na oryginalnym stylu oraz najwyższej jakości zdjęć i filmów. Sprawdzi się zarówno w przypadku projektantów szukających inspiracji w wielu miejscach, jak również zapalonych podróżników, którzy aparat chcą mieć zawsze pod ręką. Jest to bardzo kompaktowy i wygodny aparat fotograficzny z systemem Mikro Cztery Trzecie. Zastosowany w aparacie wizjer Live obejmuje 100% ujęcia, a matryca Digital Live MOS ma rozdzielczość 16 megapikseli.
Utrzymany w klasycznym stylu retro LUMIX GX7 z pewnością ucieszy modnych gadżeciarzy. Zaawansowane funkcje aparatu z wymiennym obiektywem pomogą użytkownikom w doskonaleniu umiejętności fotograficznych. Autofokus Light Speed umożliwia precyzyjną rejestrację dynamicznych scen ulicznych. System autofokusa z detekcją kontrastu zapewnia natomiast szybkość i dokładność niezbędne do uwieczniania ulotnych szczegółów. Model ten sprawdza się znakomicie przy słabym oświetleniu, dzięki czemu można uzyskać zarówno tętniące energią nocne zdjęcia miejskie, jak i sielskie pejzaże o wschodzie słońca.
Model LUMIX GM1 z dużym sensorem Digital Live MOS w standardzie Mikro Cztery Trzecie wyróżnia się kompaktowym i zgrabnym kształtem przy zachowaniu wyjątkowej jakości zdjęć. LUMIX GM1 nagrywa obrazy z realistycznymi detalami w doskonałej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów. Prędkość maksymalna 240 fps w kontrastowym autofokusie pozwala na uzyskanie niezwykłej szybkości działania.
LUMIX GF6 dzięki wysokoprecyzyjnemu układowi autofokusa „Light Speed AF” daje wyraźne odwzorowywanie dynamicznych obiektów. Dodatkowo, zestaw 19 efektów-filtrów, funkcja animacji poklatkowej oraz tryb autoportretu sprawiają, że aparat sprawdzi się również dla osób poszukujących fotograficznych eksperymentów.
Pełna lista modeli Aparatów objętych Promocją "5 lat gwarancji – Lumix G":
DMC-G10K
DMC-GF3C
DMC-GH3A
DMC-G10W
DMC-GF3K
DMC-GH3H
DMC-G1K
DMC-GF3W
DMC-GH4
DMC-G1W
DMC-GF3X
DMC-GH4A
DMC-G2K
DMC-GF5K
DMC-GH4H
DMC-G2W
DMC-GF5KA
DMC-GH4U
DMC-G5K
DMC-GF5W
DMC-GM1K
DMC-G5W
DMC-GF5WA
DMC-GM1L
DMC-G5X
DMC-GF6K
DMC-GM1W
DMC-G6K
DMC-GF6W
DMC-GM5K
DMC-G6W
DMC-GF6X
DMC-GM5L
DMC-G6X
DMC-GF7K
DMC-GM5W
DMC-GF1C
DMC-GF7W
DMC-GX1K
DMC-GF1K
DMC-GF7X
DMC-GX1W
DMC-GF2C
DMC-GH1K
DMC-GX1X
DMC-GF2K
DMC-GH2H
DMC-GX7
DMC-GF2K
DMC-GH2K
DMC-GX7C
DMC-GF2W
DMC-GH3
DMC-GX7K
Pełny regulamin promocji jest dostępny pod tym adresem.

  

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE