Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Profesjonala kamera cyfrowa Panasonic HC-X1 już w sprzedaży!

Zdjęcie Kamera Panasonic HC-X1

Zarezewuj

Już od końca grudnia na kilku rynkach Europy Środkowo-wschodniej dostępna będzie kamera HC-X1. Doskonałe urządzenie pozwalające na rejestrację obrazu w formacie 4K z szybkością 60p/50p.


Najnowszy produkt Panasonic z kategorii kamer cyfrowych przeznaczony jest dla profesjonalistów. Kamera wyposażona została w 24-milimetrowy obiektyw z dwudziestokrotnym zoomem optycznym i jednocalową matrycę. Te doskonałe parametry czynią to urządzenie dedykowanym dla operatorów zajmujących się wideofilmowaniem.

Cena i dostępność
„Cena nowej kamery to 3 199 euro. Pod koniec grudnia dostępna będzie w Polsce w sklepie BEiKS, w Rumunii w sklepach F64 i Westbuy oraz w innych krajach regionu u foto-specjalistów” – mówi Klara Ufnalewska, Public Relations Manager w Regionie Europy Środkowo-wschodniej. – „Intensywnie pracujemy, aby HC-X1 była dostępna w najbliższym czasie u jak największej liczby dealerów.”

Zaawansowana technologia
Kamera HC-X1 jest wyposażona w nowo opracowany obiektyw LEICA DICOMAR 4K z funkcją szybkiego dwudziestokrotnego zoomu optycznego z wyjątkowej, szerokokątnej ogniskowej 24 mm do 480 mm, odpowiadającej bardzo mocnemu teleobiektywowi.
Obiektyw współpracuje z dużą jednocalową matrycą MOS (9,46 megapiksela przy 4K 24p / 8,79 megapiksela przy UHD, FHD). To pierwsze takie rozwiązanie na świecie w kamerze cyfrowej ze zintegrowanym obiektywem, które zapewnia doskonałą jakość obrazu i czułość w każdych okolicznościach.
HC-X1 została zaprojektowana z myślą o potrzebach profesjonalnego operatora i oferuje szereg funkcji i rozwiązań konstrukcyjnych maksymalnie ułatwiających wideofilmowanie. W obudowie obiektywu zastosowano trzy pierścienie do manualnej regulacji zoomu, ostrości i przysłony. Do obsługi kamery służy 13 przycisków, w tym 9 na obudowie i 4 na panelu LCD. Użytkownik może zaprogramować przyciski, przypisując do każdego z nich funkcje, do których chce mieć szybki dostęp. Dzięki temu korzystanie z kamery jest jeszcze łatwiejsze.
Urządzenie gwarantuje nie tylko doskonałą jakość nagrywanego obrazu, ale także znakomite parametry rejestracji dźwięku, spełniające najwyższe wymagania produkcyjne. Kamera jest wyposażona w dwukanałowe wejście XLR do zapisu dźwięku z mikrofonów zewnętrznych lub nagrywania liniowego, z zasilaniem fantomowym +48 V. Kamera nagrywa dźwięk wysokiej jakości w dwóch kanałach, wykorzystując 16-bitowy system liniowy PCM (MOV/MP4) lub Dolby Digital (AVCHD). Opcjonalny moduł bezprzewodowy (AJ-WM50/AJ-WM30) umożliwia zdalne sterowanie kamerą cyfrową z iPada przez aplikację AG ROP, regulację ustawień kamery oraz sterowanie obiektywem i innymi funkcjami.

Zdjęcie Kamera Panasonic HC-X1

Mnóstwo innych, ciekawych funkcji
• Dwa gniazda kart pamięci SD do jednoczesnej lub wydłużonej rejestracji obrazu
• Funkcje regulacji obrazu klasy emisyjnej, takie jak 16-osiowa niezależna korekta koloru, 8 trybów funkcji gamma i korekta fazy chrominancji.
• Wyświetlacz LCD i elektroniczny wizjer ułatwiające filmowanie, na przykład z wbudowanymi regulowanymi wzorami zebry, wskaźnikiem poziomu lub wyświetlaniem obrazu
Jeśli szukasz sprzętu, który oferuje możliwości produkcyjne i najwyższą jakość rejestrowanych materiałow, to HC-X1 jest idealnym wyborem. 

Zdjęcie Kamera Panasonic HC-X1

Kamera dostępna już od przyszłego tygodnia
Cena : 13 999zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE