Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Plecak Manfrotto D1 Drone dla DJI Phantom

Plecak D1 Drone jest pierwszym modelem z nowej serii Aviator Collection firmy Manfrotto. Jest to zupełnie nowy koncept toreb zaprojektowanych do transportowania quadocopterów DJI Phantom wraz z akcesoriami.
Plecak zaprojektowany z niebywałą starannością dbając o dopasowanie do najnowszych dronów. Jest lekki i odporny na działanie wody

Najważniejsze cechy plecaka:
- Wszechstronność transportowania
Plecak pomieści drona wraz z pilotem sterowania i dodatkowymi akcesoriami, dodatkowo lustrzankę cyfrową i statyw. System All-in-One (wszystko w jednym) spowoduje, że realizując zdjęcia za pomocą drona będziemy mogli również wykonać dokumentację zza kulis aparatem umieszczonym na statywie.
- Szybkie zabezpieczenie drona
Plecak pozwala na szybką zmianę miejsca realizacji zdjęć. Kiedy potrzebujemy, aby dron pozostał gotowy do akcji, możemy umieścić go w specjalnej kieszeni, wystarczy rozsunąć zamek, umieścić drona i spiąć klamry. Dron wraz z kamerą pozostanie zabezpieczony wewnątrz, a wirniki pozostaną na zewnątrz plecaka.
- Kieszeń na laptopa
Plecak posiada dedykowaną kieszeń na laptopa 17” i tablet, dzięki czemu użytkownik może sprawdzić swoją prace i natychmiast podzielić się realizacją.
Plecak dedykowany dla modeli:
DJI Phantom 1
DJI Phantom FC40
DJI Phantom 2
DJI Phantom 2 Vision
DJI Phantom 2 Vision+
DJI Phantom 3 Standard
DJI Phantom 3 Advanced
DJI Phantom 3 Professional

Zdjęcie PLECAK MANFROTTO D1 DRONE DLA DJI PHANTOM

PLECAK MANFROTTO D1 DRONE DLA DJI PHANTOM
 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE