Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic – ostatnie dni atrakcyjnej promocji!

Już tylko do końca sierpnia kupując wybrany aparat, obiektyw lub kamerę Panasonic można otrzymać 5 lat gwarancji za darmo!

Warszawa, 18 sierpnia 2017r. – Nie ma nic prostszego! Każdy kto kupi jeden z modeli Lumix lub obiektyw bądź kamerę Panasonic i zarejestruje ich zakup  na stronie internetowej otrzyma 5 lat gwarancji. Cała procedura jest bardzo prosta i trwa tylko chwilę. Po wszystkim zostaje wysłany certyfikat potwierdzający w formacie PDF.

Jednym z aparatów objętym promocją jest Lumix G80, który pozwala na robienie doskonałych zdjęć  i idealnie sprawdza się podczas kręcenia filmów 4K. Podwójna stabiliazacja obrazu i odporny na pogodę korpus zapewnią maksymalną elastyczność nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Kolejne świetne urządzenie to kompaktowy Lumix FZ2000, który wyposażony został w 1-calową matrycę i 20-krotny zoom optyczny. Wychylny i obrotowy wyświetlacz pozwoli na uchwycenie idealnego kadry nawet w najtrudniejszej sytuacji!

Dla tych którzy są ciągle w trasie i potrzebują niewielkiego sprzętu o dużych możliwość stworzono Lumix GX800. Wychylny wizjer, który pozwala na zrobienie selfie w 4K, składana lampa błyskowa, która wysuwa się tylko wtedy gdy jest potrzebna. Lekki i elegancki – idealny w podróży!

Genialny teleobiektyw Lumix G H-FSA100300 doskonale nadaje się do rejestrowania dynamicznych sportów, a nawet fotografowania zwierząt, do których normalnie trudno się zbliżyć. W przeciwieństwie do tradycyjnych obiektywów obiektywy Lumix G takie jak ten są małe, lekkie i mieszczą się w dłoni.

Fantastyczna kamera Panasonic HC-VXF990 pozwala rejestrować nie tylko doskonałe filmy, ale i zapierające dech w piersiach... zdjęcia w jakości 4K. A dzięki wizjerowi EVF i funkcji Cinema Like Effect możliwe jest uzyskanie profesjonalnych efektów!

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE