Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic na Targach ISE 2016

 Informacja Prasowa Panasonic

Panasonic zaprezentował podczas ISE 2016 najnowsze urządzenia i systemy do transmisji wideo. Rozwiązania, w tym oprogramowanie do zdalnego sterowania kamerą oraz nowy model kamery 4K AW-UE70 są przeznaczone do produkcji materiałów wideo na żywo podczas konferencji bądź eventów rozrywkowych.

Targi ISE 2016 - Panasonic zapowiada premierę nowych kamer
Automatyczne śledzenie (ang. Auto Tracking) to oprogramowanie, dzięki któremu kamera może wykryć poruszającą się osobę i płynnie śledzić jej ruch, np. podczas konferencji czy wykładu. Uzupełnia ją aplikacja wspomagająca sterowanie (ang. Control Assist), która umożliwia zdalne prowadzenie kamery przy pomocy tabletu. To oznacza, że użytkownik może bezprzewodowo poruszać kamerą, przybliżać obraz i skupić obiektyw na konkretnych osobach. W efekcie nagrywanie ważnych spotkań, wykładów i seminariów jest łatwiejsze i nie wymaga wsparcia profesjonalnego operatora.

Obie aplikacje są kompatybilne ze zdalnie sterowaną kamerą 4K AW-UE70. Model ten za pomocą złącza HDMI pozwala na transmisję obrazów UHD z prędkością 25 kl/s. Ponadto umożliwia nagrywanie w kamerze w rozdzielczości 4K oraz strumieniowanie IP w rozdzielczości 4K.

- Panasonic AW-UE70 to idealny model dla integratorów systemów. Oprócz zdalnego sterowania IP, strumieniowania wideo oraz wyposażenia w wyjście SDI i Genlock, kamera oferuje standard PoE + (Power over Ethernet), więc może być w pełni obsługiwana i zasilana za pomocą jednego kabla CAT5 - mówi Guilhem Krier, Head of Product Marketing Europe for Broadcast&ProAV w Panasonic.

Podczas targów Panasonic ogłosił również, że ​​kamera AW-UE70 uzyskała certyfikat Creston w obszarze rozwiązań 4K oraz może być przystosowana do pracy na zewnątrz, dzięki obudowom opracowanym przez KST Moschkau.

Ponadto Panasonic ogłosił współpracę z firmą Analog Way. Na jej mocy przełącznik Ascender 48 4K oraz sterownik zdalny Vertige™ będzie można zintegrować z kamerami Panasonic. W efekcie firmy będą mogły dostarczyć gotowy system łączący technologię kamer PTZ z rozwiązaniami Analog Way do przetwarzania, przełączenia i sterowania obrazem.

Panasonic zapowiedział również premierę dwóch nowych kamer studyjnych AK-HC5000 i AK-UC3000 na wiosnę 2016 roku. AK-UC3000 to model pozwalający rejestrować obraz zarówno w rozdzielczości 4K, jak i HD. Oba modele zapewniają doskonałą jakość obrazu i wysoką czułość, pozostając jednocześnie niedrogim rozwiązaniem.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE