Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Panasonic Lumix DMC-GX7KEG - Idealny na majówke

 

Nowa 16-megapikselowa matryca Live MOS i nowy procesor obrazu Venus Engine
Najwyższy poziom wydajności autofokusa, przewyższającej każdy aparat bez luster
Wizjer Live View Finder (LVF) i ekran z panelem dotykowym o wysokiej rozdzielczości ok. 1040 tys. pikseli

  

Zdjęcie Aparat Panasonic DMC-GX7 +14-42 czarn-srebrn Karty pamięci: SD, SDHC, SDXC (kompatybilne ze standardem UHS-I kart pamięci SDHC/SDXC)
Wielkość przetwornika obrazu:    17,3 x 13,0 mm (przy proporcjach obrazu 4:3)
Mocowanie obiektywu :   Micro mocowanie standardu Cztery Trzecie
Przetwornik obrazu :   Przetwornik Live MOS
Całkowita ilość pikseli :  16.84 megapikseli
Efektywna ilość pikseli aparatu:   16.00 megapikseli
Filtr koloru:    Filtr barw podstawowych
System redukcji kurzu:    Filtr ultradźwiękowy

 

  Nowy czujnik Live MOS


Czujnik w aparacie LUMIX GX7 wszedł w nowy etap rozwoju. Radykalnie udoskonalono jakość obrazu, nie przez zwiększenie samej liczby megapikseli, ale dzięki wzmocnieniu szczegółowości i precyzji każdego pojedynczego piksela, co uzyskano dzięki większej i wydajniejszej strefie obioru światła. Prowadzi to do większego nasycenia kolorów i dynamiki scen w zapierających dech zdjęciach.

 


Uchylny wizjer Live View Finder


Odchylany w zakresie 90 stopni wizjer Live View Finder szczyci się najwyższą rozdzielczością, jaką może posiadać aparat. Zapewnia zdjęcia tak bliskie pułapu rzeczywistości, którego wcześniej nie można było osiągnąć. Niezależnie od tego czy fotografujesz z wysokości ziemi, poziomu oczu czy powyżej przedmiotu, 2.7 millionów pikseli i blisko 100% odwzorowanie kolorów gwarantuje, że to, co widzisz, jest dokładnie tym, co otrzymasz.Uchylny ekran ze sterowaniem dotykowym


Wysokiej rozdzielczości ekran mieści w sobie szereg zalet wyróżniających go na tle konkurencji. Nie mniej ważne jest to, że umożliwia natychmiastowe skupienie się na przedmiocie, zwolnienie migawki, a nawet zrobienie obu tych czynności w tym samym czasie. Co więcej, nowa technologia dotykowego ekranu LCD (In Cell Touch LCD) – zapewnia czułość, która była dostępna dotąd tylko w smartfonach - radykalnie redukuje refleksy, dając większą przejrzystość, bez względu na pogodę.Wbudowany stabilizator obrazu


Pierwszy aparat z serii LUMIX G integrujący funkcję stabilizacji, model GX7 pozwala włączyć tryb stabilizacji dla każdego obiektywu, którego używasz. Przede wszystkim, wykryje czy obiektyw, z którego korzystasz posiada system stabilizacji, a jeśli go nie ma, wykorzysta własny. Oznacza to, że nawet klasyczne i starsze modele obiektywów mogą korzystać z funkcjonalności i z zalet stabilizacji obrazu.

Funkcja Pinpoint AF & wyświetlacz Picture-in-Picture


Funkcja autofokusa pin-point (powiększa obszar sąsiadujący z wybranym punktem zwiększając dokładność ustalenia punktu ustawiania ostrości) robi jeszcze większe wrażenie, kiedy skorzystamy z możliwości ustawienia powiększenia wszędzie od 3 do 10x, przy użyciu gradientów tylko 0.1x. Można nawet korzystać z automatycznej regulacji ostrości w trybie ręcznego ustawiania ostrości. To oznacza, że możesz samemu ocenić końcowe parametry ustawienia ostrości po tym, jak autofocus wykonał swe zadanie.

Co więcej, tryb Picture-in-Picture daje jeszcze większą swobodę podczas komponowania ujęcia, pozwalając dokonać istotnych korekt do ostrości, bez utraty widoku z szerszej perspektywy.
 
Wyjątkowy wygląd i budowa

 
Obudowa aparatu LUMIX GX7 wykonana jest z lekkiego stopu magnezu i została specjalnie zaprojektowana, w celu maksymalizacji komfortu i wygody trzymania zarówno podczas robienia, jak i oglądania zdjęć. Bez względu na walory funkcjonalności czy estetyki, każda część aparatu jest bezkompromisowo tworzona, tak aby osiągać stałą, wysoką jakość i wydajność.

 

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE